Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz ricshard444 #30651 üzenetére

    Ma hoztam haza én is a Sensei MLG-t. :) A véleményünk hasonló nagyjából, olvastam az összehasonlításodat.
    G9x-et váltott, ami valószínűleg szenzor hibás lett (3 éves volt). Előtte Razer Mamba-t nyúztam, előtte pedig 2db Copperhead-em is volt. Szerettem őket, de ennyiért lehúzás mindegyik. Mamba-t akkor vettem amikor bejött, jóval olcsóbban, mint az itthoni bolti árak. Copperhead-em is akkor volt amikor a bolti ára 18k volt, nekem sikerült mindkét példányt 12k-ért beszereznem, de ez nem mérvadó, mert a júzernek a bolti ár adott.
    Az az átfogó véleményem, hogy az anyag és felületi minőségük a béka segge alatt vannak. Mindkét Copperhead-re vennem kellett külső borítást mert nagyon hamar elhasználódott. A görgő és a görgetés minősége még a Mamba-nál sem volt minőségi, a Copperhead pedig ebből a szemponból még rosszabb volt.
    Az összeszerelési minőség se tetszett, és bár funkcionálisan nem volt gondom velük, az illesztések kritikán aluliak voltak és a garanciális ügyintézésük sem az igazi. Nálam most 3 egér volt versenyben a Corsair M65, Sensei, G502. G502 volt nekem is az első számú, de egyrészt csak Logi-n keresztül tudtam volna beszerezni ami legalább 1,5 hét mire ideér, másrészt az utóbbi időben a Logi minősége sem az, mint pár évvel ezelőtt. Razer-ek előtt volt szintén nem az olcsóbb kategóriából, nem csak egér, de folyamatosan ilyen olyan perifériákban mindig van itthon Logitech. Minimalizáltam a Logi cuccaimat, mert ez a Logi már nem az, mint amit megszerettem. Jelenleg egy G35-ös fejesen kívül semmi Logi cuccom sincs, és úgy gondolom így van ez jól. A második Logi G15 billentyűzetemet egy Giga Aivia Osmium váltotta, az egeremet pedig a Sensei.
    Logi számomra elvesztette azt a kis pozitívumot is, amiben eddig jók voltak. Mindenki emlékszik az USB kábel elvágós, a postára borítékban feladós ügymenetre igaz? Vagy a látványosan összetöröm című fejezetre és küldjük az újat... Sokat beszéltem velük, és elmondták, azért szigorítottak, mert a magyar módi az volt, hogy kábelt elvág, visszaküld, kapja az újat, majd a régibe kicseréli a kábelt, és eladja vagy megtartja. Sokan éltek vissza ezzel itt nálunk, és még jó pár dologgal, és muszáj volt szigorítani, amivel megint a normális és korrekt felhasználókkal b@sztak ki. Ezért sem akartam erőltetni a 26k G502-öt, mert ahhoz drága, hogy ne kapjak hozzá Logitech féle prémium garit. Az összeszerelés minősége, és a felhasznált anyagok minősége (már) csak 1 fokkal jobb mint a Razer-nél. A Razer egerei 1 éves időtartamnál kicsit tovább, a Logi 2 éves időtartamra lövi be a használatot, amiknél már jóval előbb jelentkeznek az elhasználódási tünetek, csak ugye ez még nem garanciális gond, mivel működik, csak a mikro kapcsoló már nem olyan mint kellene, a görgetés minősége sem ahogy az anyag felületi kezelése sem. Ezért is nyitottam teljesen más irányba. Nagyon kíváncsi leszek a Steelseries minőségére, mert manapság ebben lehet és ebben kellene fejlődni, nem a DPI-ben, és hogy legyen rajta 88 gomb mert az milyen jó. Egyéb parasztvakítós fícsöröket is ejteni kellene, mert aki jó játékos, és a drágább modellekből választ, azok nagy többsége ezt úgyis átlátja. Pontos, feszes, gyors és tartós mikrokapcsoló, határozott, feszes és kemény görgő, és a hüvelykujjnál max 2db gomb használata, és persze a szíve-lelke (érzékelő) legyen minőségi darab. Ehhez képest mindenki a dizájnra meg a DPI-re megy, minél szebben világítson, minél több színben, és telerakják értelmetlen dolgokkal, amit meg is magyaráznak, hogy az milyen jó, kap egy futurisztikus formát az egyediség jegyében, és kész az eladható méregdrága rágcsáló.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz tjhooker464 #30666 üzenetére

    Copperhead nem Deathadder... ;) Utóbbi a Razer legsikeresebb modellje, azt hiszem a mai napig egyik egerük sem produkált akkora eladásokat. Az első Copp után már bánom hogy nem Deathadder lett. Kimaradt. Azért az sem elhanyagolható szempont kinek milyen a kipárolgása. Nekem az ilyen gumírozott bevonatok eddig mindig lemállottak. Gondolom erősebb kémhatású az izzadságom, amit ezek a felületek nehezen viselnek hosszabb távon. Van aki él-hal a Razer-ért, és nem vesz mást. Nekem nem jöttek be annyira ár/érték arányban. Főleg a Mamba-val voltam úgy, hogy még a G9x-et is jobbnak tartottam, pedig fele annyiba került akkoriban a boltokban (36k vs 18k).

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz jaffa 2843 #30675 üzenetére

    Annyira nem butaság. Steelseries Sensei-t tegnap próbáltam ki BF4 alatt. 1000Hz/ 8600 DPI, egér gyorsítás kikapcsolva Win-ben is, és a játékban is (default cursor speed). Elég nagy a különbség 500 vs 1000Hz között reakcióban.

    Lehet ez több tényező összefüggése, de érzem. Tény, hogy minden profi a gépben, semmin sem spóroltam. :B
    Lehet ez az egér más konfigban nem menne így, és nem lenne ennyire stabil 1000Hz-en.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz jaffa 2843 #30677 üzenetére

    ;]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Xero #30681 üzenetére

    Lehet hogy nálad így van. Ettől még másnál lehet hogy nem. Lehet hogy a lapom bírja a stabil 1000Hz-et, a tied meg nem. Nem túl elterjedt a Biostar TZ77XE4 lap, de igen profi cucc.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Xero #30684 üzenetére

    Én nem tudok játszani low sense-en. Kb 20x20cm (bill konzolból húzható ki), amin van egy Roccat Taito pad.
    Egyébként sem voltam soha a hadonászás híve. :)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz jaffa 2843 #30683 üzenetére

    Szerinted mi a bú bánatot terhel? :U Procit, USB csatolót terheli, és nagyban függ a stabil polling rate az alaplap minőségétől.

    (#30686) Xero

    Ne mondtam volna ha nem tapasztalom. 500Hz-en volt, és semmi mást nem állítottam, csak ezt az értéket 1000-re. Gyorsabban tudtam mozogni, és jóval hirtelenebbé váltak a mozdulatok. Nem az történt, hogy órákat játszottam, és ezt szűrtem le, hanem 500Hz után kb 1-2 perc 1000Hz-en, és már jött is a felismerés.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz salytmasztor #30688 üzenetére

    Igen. Olyan lett mintha G gyorsulás javult volna.

    "Tehát ha valaki közép vagy messzi távon pontosan / pontosabban tud a medium vagy low sensijével célozni fejre (vagy ahova csak akar), az nálad már "hadonászik" az egérrel.
    Ehh...no comment."

    Szerintem nem ezt írtam. Látom szövegértésből nem jeleskedsz. :U
    Amióta PC-m van csak high sense-en játszok. Az elején azért mert a helyből adódóan nem volt más lehetőségem, utána meg azért, mert megszoktam, és a hely továbbra is kicsi maradt.. Tény, hogy karból sosem játszanék, de persze ez is csak szokás kérdése. Mindenki úgy érvényesül ahogy tud.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Becseréltem a Sensei-t egy Corsair M95-re. Egyszerűen nem tudtam megbarátkozni a formájával, nem esett kézre. Mivel bal és jobb kezes, a jobb oldali gombokat a kisujjammal folyamatosan nyomkodtam és eléggé idegesített. Az elnyújtott formája pedig nem kedvezett a rövid ujjaimnak. Az M95 kicsit olyan formára mint a G9x, csak kicsi magasabb. Remélem ez jó lesz, és nem csináltam rossz cserét. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ricshard444 #30752 üzenetére

    Azért megkérdeztem a boltot, van e 402,502 raktáron...Mivel az M95 annyiba kerül mint az 502, így ha lett volna, lehet el is hozom, de egyik se volt.
    VGA-m gariba (7970 Lightning), szerintem 280X Gaming lesz helyette. Addig ki sem tudom próbálni hogy muzsikál játékban az M95.
    Az első benyomásaim Sensei-hez képest, hogy több benne az anyag, jobban kézre áll, és a felülete kellemesebb. Jó volt a Sensei is egészen addig, amíg nem kezdett el izzadni a tenyerem játék közben.
    A görgője nehezebb ugyanakkor gyorsabb, ami szerintem inkább előny lesz mint hátrány.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ricshard444 #30756 üzenetére

    26k egér. Valószínű az ár/érték aránya nem a legjobb, bár a fém kialakítást mindenben meg kell fizetni.
    Nem lett volna rossz a Sensei, de kényelmetlen volt. 4 napot volt nálam.
    Annyi gomb van rajta, mivel elméletileg MMO/RTS egér, hogy a felét nem fogom használni. M65 meg már nem volt...Vagy elhozom az M95-öt, vagy nem lett volna másik egerem.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz daveoff #30758 üzenetére

    Érdekes, de eddig nem. Pont úgy helyezték el őket hogy nem akadok beléjük. A hüvelykujjamnál ahogy fogom pont nincs gomb, csak ha fel vagy le mozgatom vagy vissza húzom, de normál fogásban nem tudom nyomogatni őket. Ez nagyon jó pont. :K Puding próbája az evés, de erre még várni kell, amíg a VGA-t kicserélik.

    (#30759) Xero

    Na látod itt kezdődik az ergonómia. Itt van egy rakás gomb, mégse vannak útba, a Sensei-en meg az a kevés is zavart és útban volt. Eleve nem csinálnék bal-jobb kezes öszvér egereket, mert se egyik se másik tábornak nem lesz jó, az említett kisujj probléma miatt.

    (#30760) [oWn]f4te

    Egyik 20k+ egérnek sem jó az ár/érték aránya, bármit is tud cserébe. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Synthwave #30768 üzenetére

    S500 Merci sem ér 30 millát. De aki hozzászokott ehhez a szinthez, már nem igen ülne vissza egy 3-as BMW-be. Ez is kb ilyen. Megszokod a minőséget, és ennél lejjebb már nem akarod adni.
    Amikor beléptem a felsőkategóriás telefonok világába, azóta csak onnan választok új típust. Alapvető emberi tulajdonság, hogy a jót könnyű megszokni, de lejjebb adni annál nehezebb. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Synthwave #30787 üzenetére

    De. Pontosan így megy. Csak van aki elismeri és van aki nem. Általában azok nem, akiknek nincs pénze ennyiért egeret venni. :U Ők megmagyarázzák az ideológiát, hogy ez miért nincs így.
    Senkit sem nézek le e miatt, csak nem szeretem a pénztelenségre felállított ideológiákat (hozzáteszem nekem sincs sok pénzem).

    Alaplap és alaplap között van különbség? Mindegyikbe procit+RAM-ot raksz és működik. Pedig igen van. Nem is kicsi. Bár ahhoz hogy ezt megtudd, meg kell venni a csúcs lapot is, ami nem ritkán sok pénz.
    De jó rendben. Az egeres topikban az egerek esetében nem így megy. :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Synthwave #30789 üzenetére

    Csak a tapasztalataimat írtam le. ÉN azt tapasztaltam, amit leírtam. Nem néztem a mélyére, nem kerestem az ok-okozati tényezőt. Leírtam hogy xy beállításnál mit tapasztaltam adott egérnél. Mert ugye minden egér más és más. Az hogy mennyit kerestél x idő alatt még nem jelenti azt, hogy költesz is arra, főleg ha van egy ideológiád ezzel kapcsolatban. :U
    Minden hasonló topik egyébként egy és azonos sémára épül fel. Lásd: Tápos topik. Ott is lehülyéznek, "meg te nem értesz hozzá, majd mi tudjuk" címen elméleti táp teljesítményt számolgatnak, és ajánlgatják a hozzá nem értő fórumtagoknak, amikor pedig leírom, hogy ezt most miért, mert az én gépem elég komoly fogyasztásmérővel xy W fogyaszt, és miért kell az embereket félrevezetni, egy esetenként alulméretezett táppal, amire ők azt mondják elég. Amikor pedig kialakul a vita, és leírom, hogy a fogyasztásmérő nem hazudik, arra jön a válasz, hogy ez nem lehet, nem jó nálam valami, és hasonló értelmiségi hozzászólások.
    De persze aki nagyobb tápot akar, mert úgy gondolja ahogy én, az le van oltva.
    Kb itt is ez van.

    Aki nem 10k egeret választ hanem a 20k+ kategóriából, az nem ért hozzá, mert nincs különbség közöttük.
    Mindezt arra alapozva, hogy van 1-2 hangadó, aki a véleményezését másokra próbálja erőltetni, mert aki más véleményen van az lúzer, és nem ért hozzá. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Synthwave #30791 üzenetére

    Nem is akarlak ismerni. A fórum nem ismerkedésre való.
    Egyébként te vagy az egyik ilyen ember. Szajkózod a magadét, de igazából azon amit én írtam még csak el sem gondolkodtál. Illetve de, az megragadt benned hogy nem értek hozzá, és hogy bizonyos dolgokra rossz szóösszetételt használok, amit már többször hangsúlyoztál. Bravó. Bár nem értem ennek hol állítottam az ellenkezőjét. Nem tudom hány éves vagy, hogy folyamatos önigazolásban szenvedsz, ezek mellett pedig a fölényeskedést sem veted meg. A kutya se kíváncsi rá milyen ligában és milyen klánnal toltad/tolod, ahogy arra sem mennyit keresel, és mire költesz. Én is leírhattam volna, de nem tettem. Elmondtam, hogy mit éreztem adott beállításokkal. Erre jött, hogy én nem érezhettem azt. Erre igazából nem is tudok mit írni. :B
    Az hogy a tápos topik lakóit véded, teljesen természetes, mert te is pont olyan vagy mint ők.
    Én már akkor 850W táppal toltam, amikor lehülyéztek mit akarok én azzal, mert sosem lesz rá szükség. Én erre azt mondtam, nem 2 évre veszek tápot. Most 5 éves a tápom, köszöni jól van, és a mai napig képes kiszolgálni egy CF rendszert. Csak hogy a számadatoknál maradjunk, 7950CF-el mértem 750W fogyasztást is játék alatt. Nem érdekel, hogy elméletben mi mennyit ehet, ennyit mért a fogyasztásmérő, innentől kezdve minden más bullshit. Azóta volt olyan, aki már többször is cserélt tápot, tehát lehet matekolni, ki az okos. Az agytrösztök, akik alul méretezett tápokat ajánlgatnak, vagy én, aki 5 éve cserélt tápot, és remélem, még 2-3 évig nem kell hozzányúlnom, és a tápcserékre fordított összeget másra költöm. Pl egérre.

    Nem azért írtam ide hogy ezen rugózzon itt bárki is hozzászólásokon és oldalakon keresztül, de persze ez várható volt, hogy meg kell védeni azt, amiben itt egy páran hisznek. Ezek szerint ez is egyfajta vallás, illetve hit. :B

    (#30793) jookomak

    Ha kukoricán térdepeltetnének, már akkor sem használnék ilyen egeret. Ettől te még használd egészséggel, ha neked ez a jó. De ne akard már letolni mások torkán, azért mert te ebben hiszel. Győzd majd meg azokat is, hogy rendeljenek külföldről, és vegyenek ilyet, akik G402/502-öt akarnak venni 19-26k között. Biztos menni fog. Elvégre wheel mouse 1.1a-ből tudnának venni helyette 5db-ot. :U Egyébként használtam ilyen egeret annó. Nem voltam elájulva tőle, biztos azért, mert nem értek hozzá, és nem tudom mi a jó.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz daveoff #30812 üzenetére

    Én is gondolkodtam rajta, de a szenzor hiba miatt kínszenvedés lett volna a G9x-et tovább használnom. Ezért gáz ez a rendelősdi. Bár eddig az M95 nagyon kellemes csalódás, kényelemben első osztályú. Játékban még mindig nincs róla infóm, mert a VGA még legalább 1 hét mire cserélik és addig HD4000...
    Alternatíva mindig van, ezért sem értem a Logi-t, mire ez a nagy készlethiány, és miért nem rendelnek belőle a nagyker-ek. Nem egy olyan termék a G502, G402 hogy bezuhanjon az ára így a nyári pangás alatt.
    Ameddig jól működik egy egér, addig nincs miért másikat vennem, ha meg gondok vannak vele, sürgősen kell.
    Saját magukkal b@sznak ki. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz daveoff #30824 üzenetére

    Ezért nem vettem volna pár ezerért egy másikat. Ez maximum akkor lett volna esélyes, ha annyira must have vétel lenne az 502. De nem az. Remélhetőleg egy jó egér, de ilyen az M95 is, és ez volt raktáron.
    Itthoni tartalék nincs, nem lehet mindenből tartalékot felhalmozni. Billentyűzetből pont van, és jól is jött, amikor Aivia Osmium-ra váltottam, de mindenből nem tudok tartalékot felhalmozni, mondván, ha elromlik akkor 1-2 hétig beállítom a sorba.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DaR00 #30832 üzenetére

    Nem jártál rosszul. :C Most verném a fejemet a falba, ha esetleg a Sensei-t nem cserélték volna ki, de így, hogy a M95 bejön, nem bánom hogy nem 502 lett. :N Bár ez az ár ezzel a kiegészítővel nagyon komoly! :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Néztem a Logi oldalát, de ha a kosárba teszek valamit, majd fizetés, nem látom hogy hozzáadná a Powershell-t. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Uhh basszus. Rendesen rászaladtatok. :(
    Sajnálom hogy az új szériánál is tisztán látszik amit korábban mondtam, hogy ez a Logitech már nem az amit régen megszoktunk mint minőséget gyártó márka. G9x-el nem volt össszeszerelési gond, de 2,5 év után megadta magát az optika. Sőt...Talán a 2 éves gariidő után már nem sokkal elkezdett hülyéskedni, de mivel nem egyértelmű szenzor gond volt, azt hittem, a Win 8.1 és a böngésző hülyült meg a sok szeméttől. Aztán a hetek alatt egyre rosszabb lett, újrahúztam, és csak utána derült ki hogy ez biza egér problem. Tehát kb 2 év 2-3 hónapot ment hibamentesen. :((

    Tudom, ilyenkor nehéz bármit is tanácsolni, de én biztos 1-2 naposan tovább adnék rajta minimális bukással, vagy gariztatnám addig, amíg nem kapok olyan minőséget a pénzemért, ami elvárható lenne.

    Aztán pedig ha elkelt, tennék egy próbát az M65/M95 párossal. Mert ezek aztán tényleg minőségi darabok. M65 könnyebb, kevesebb gombos, M95 nehezebb több gombos. Nekem még pont jó az M95 súlya, de mindenképpen ki kell próbálni. Hasonlóan precíz mint a Sensei, de az anyag és összeszerelési minőség köröket ver szerintem az egész "top gémer" mezőnyre, az mellett hogy jóval kényelmesebb a rövidke ujjaimnak. Nincs lötyögés, jó a felület, precíz a görgő és nem túl kemény, a felülete gumírozott, és az egér felületét sem érheti kritika.

    Volt 47k-s G710+ mechanikus (MX Brown) kapcsolós Logi billentyűzetem, ami a termékpaletta teteje a Logi-nál. Aztán azon már nem is csodálkoztam, hogy a Gigabyte Aivia Osmium mechanikus (MX Red) felpofozza mindezt 33k-ért. És itt is az anyagminőségen csúszott el a Logi. Gagyi műanyagot használnak a prémium kategóriában is.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz orange96 #31112 üzenetére

    Corsair M65-öt nézd meg, nekem nagyon bejön a Corsair minősége, bár M95-öt használok.
    Az M65 viszont pont az áltad megszabott keret felső határa.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz orange96 #31114 üzenetére

    Azt nem tudom. Az M65 M95 biztos strapabíró, és ugye a Corsair-nél 2 év a gari.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Cingáriusz #31134 üzenetére

    Nem bántam meg, hogy nem M65 lett, mert baromi jó az M95. Kb 6-7k a különbség a kettő között, szerintem mindkettő jó választás, bár az alu miatt nehezebbek az átlagnál. A sok gomb ne tartson vissza, én sem használok annyit, mint amennyi az M95-ön van, de olyan átgondoltan vannak elhelyezve, hogy nem zavar egyik sem.
    Ha a kettő közül választasz, el ne kövesd azt a hibát, hogy a Mambát választod. Volt 1,5 évig. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz ricshard444 #31155 üzenetére

    Szerintem ezen a szinten nincs nagy különbség a szenzorokat tekintve. Sokkal többet ér a mikrokapcsolók minősége, illesztés, anyaghasználat és a glide minősége.
    20k környéke azért már az a szint, ahol a szenzor nem lehet szűk keresztmetszet.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz jaffa 2843 #31157 üzenetére

    Nézd. Én saját tapasztalatomból írtam amit. Alapvetően szenzorban Mamba, Copperhead, G9x, Sensei, és most az M95 is jól teszi a dolgát. Egyiknél sem a szenzor volt a szűk keresztmetszet.
    Biztos van kakukktojás, ami drága és kaki, de személyesen ilyennel nem találkoztam.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz jaffa 2843 #31159 üzenetére

    Ha tudok lőni az eddigiekkel is 2-3 k/d BF4-ben akkor biztos egy jobb szenzorral lenne 4-5 k/d. Persze persze. :U Mire kellene használnom az egeret? Kinek kell több annál mint hogy pontos és gyors? Áruld már el te mit tudsz kihozni ezeken kívül egy jobb szenzorból azon kívül hogy elméleti síkon tisztában vagy vele papíron mi a jobb. :U Biztos a 0. helyen lennék egy jobb szenzorral, mert 80000 játékosból hónapok óta első vagyok az egyik szerveren ezekkel a kommersz szenzoros vackokkal. :U
    Persze élhetsz továbbra is a szenzorok bűvöletében, a te dolgod. Én az összképet nézem. Mi a jó egér és mi nem. Nem foglalkozom a szenzor típus számával mert ettől nem fogom tudni profibban használni.
    De egyébként beszélhetnél olyanokkal is akik ligában tolják, és nem hiper szuper szenzoros egerekkel, hanem "mezei" gémer egerekkel. Biztos ők sem értenek hozzá. Az a lényeg hogy te igen. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz jaffa 2843 #31165 üzenetére

    Ó jaj te szegény. Ne hagyd. De nem én vagyok az, aki nem látja a fától az erdőt. A számok bűvöletében élsz, és aki nem szenzor alapján vesz egeret az szerinted hülye, azért mert ideologizáltad azt amit nem lehet.
    De kicsit átviszem gyakorlatba...Látom az előző példát nem értetted.
    Gondolkozz el azon hányan vesznek egeret szenzor alapján, és hány eladó ad el egeret szenzor típus alapján. Érdekes, mégis egyik egeremmel sem volt szenzor probléma semmilyen szinten, de ezzel nem csak én vagyok így, elég sok az elégedett vásárló, és ha nem elégedett, akkor nem a szenzor miatt.
    Korábban itt valaki, hogy egy egér vagy jó, vagy nem. Úgy tudom ő is menő itt a topikban. Vagy most akkor neki sincs igaza gondolom, mert az xy szenzor számú eleve nem lehet jó, mert nem tudsz tripla Akcelt ugrani a levegőben. Oké. Akkor vásárolj ennek megfelelően. De ne akard már ráerőltetni a topikra, hogy mindenki így vásároljon, azért mert te így teszel. Te vagy az, aki túl sokat lát a dolgokba, és ezzel a szenzor mizériával elbizonytalanítod azt is, aki egyébként határozott.

    (#31166) DeathAdder

    :C
    Nálunk is van három, de ők nem műszaki beállítottságúak. :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz dobragab #31175 üzenetére

    Próbáltam a Gigabyte egereket... Nem egy kategória. Közelében sincsenek a jó, FPS-hez is használható egerekhez. Persze hogy érzel különbséget.
    Nem igazán erről szólt a vita. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz dobragab #31180 üzenetére

    Érdekes az érvelésem? Ember, azonos kategóriájú egerekről volt szó 20k környékén. Nem mondtam hogy egy 2000ft-os egér és egy 20.000ft-os egér között nincs különbség szenzorban. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz zsolt1225 #31246 üzenetére

    Így van. Ezt a telefonos ügyfélszolgálat is megerősítette, ami kb 2-3 éve lépett életbe. Már a G9x-re is 2 évem volt, mert a 3 évbe még most is belefértem volna.
    Gondoltam nem írok rá semmit, mert biztos ezt is rosszul tudom. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Sziasztok!

    Zowie ZA13-hoz hol találok szoftvert? Mert a dobozában nem volt, a neten pedig a Benq oldalán a support fülnél nincs semmi. :F

    Azért írtam ide, mert ez a topik pörög, hátha tud valaki segíteni gyorsba. :R

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Vanir #64587 üzenetére

    Köszönöm a segítséget! :R

    Logitech, Corsair, Razer felső kategóriához vagyok szokva, ott volt szoftver. A gombok programozhatóságát azért megoldhatták volna egy egyszerű Zowie szoftverrel. 20k+ egérnél, ez ne okozzon már fennakadást. :U
    Ettől eltekintve az egér remek, és jobb mint az eddigiek. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SP!T #64592 üzenetére

    A főbb dolgokhoz igen. De az 5 gomb programozhatósága tetszés szerint az hiányzik. Külső szoftverrel ahogy látom megoldható, de a Zowie is kiadhatott volna ilyet.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák