Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xcvbxcvb

    aktív tag

    válasz BReal #29725 üzenetére

    Nekem van Logitech G400s és G500 egerem,amikre kíváncsi vagy.
    Játékra (FPS) G400s, G100s, Razer Diamonback 3g-t próbálgatok, de én csak a 3 fő gombot használom.
    Minden másra(net, szövegszerkesztés) meg a G500-at.
    A G500 már jó pár éve megvan, most kellett kapcsolót cserélnem benne dupla kattintás hiba miatt. Ezt leszámítva semmi baja. A szabadon futó görgő nagyon jó dolog. Netezésre, szövegszerkesztésre, nálam már nélkülözhetetlen, viszont ha átkapcsolom határolósra akkor nem olyan jó érzetre, fegyverváltásra nem a legjobb ellenben a G400s határolós görgőjével..

    Gondolkodom a G500 mattos burkolat lecserélésén G500s-ére, nekem az jobban bejön
    A vezetékek borítása szerintem teljesen mindegy.
    G400s-ben S3095 , G500-ban S9500 , G500s-ben S9808 szenzor van.

    Amúgy próbáld ki hogy melyik a legkényelmesebb a számodra, és azt vedd meg.

    ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

  • Corvin0716

    tag

    Nem tudom eldönteni, hogy beruházzak-e egy drágább egérbe. Régebben Logitechem volt, de csalódtam bennük, mert nem túl megbízhatóak. MX518 1,5 után ment tönkre, G500 2 év után adta be a kulcsot, annyira meg nem vet fel a pénz, hogy 2 évente egérre csak úgy kidobjak 15-20 ezret. A mostani A4Techem is 2 éves korában kezd meghülyülni, viszont nem is volt csak 6000 Ft, s elég fasza kis egér. A lényeg, hogy ha van most olyan gyártó, aminek a termékei elég megbízhatóan hozzák legalább a 3-4 éves élettartamot, akkor kiadnék érte 20-25 ezret is, de a vélemények, amiket az egyes márkákról olvastam nem voltak túl pozitívak.

    Nektek mi a tapasztalatotok, milyen gyártóban/egérben gondolkodjak. Nem vagyok nagy gamer, de amikor játszom, szeretem, ha egy pontos, kényelmes egér van a kezemben. A fentebb említett Logitecheket is nagyon szerettem, hamar kézre álltak. 800 dpi-ről nem szoktam elváltani, nekem az az ideális érték.

    A Logitech G502s[link] egérről mi a véleményetek?
    Tudom, tudom, magam húztam le kissé a Logitechet, de mint írtam még más gyártó sem győzött meg, a fentartásaim megvannak, csak reménykedem, hátha.

  • BReal

    addikt

    válasz Corvin0716 #29902 üzenetére

    Leírom az eddigi tapasztalaimat a Logitech g502 Proteus Core-ról.

    Amit előzetesen elmondanék: mivel MMO-kal és FPS-ekkel is játszom, így a klasszikus oldalt 12 gombos MMO egereket alapból kizártam, egyszerűen nem lehet normálisan megfogni őket FPS-ekhez.

    kinézet: Formája nem a megszokott Logi gamer egerek formája, kicsit transformersesre vették a figurát, bár nem viszi olyan túlzásba, mint a Mad Catz egerek. Fekete színével nagyon elegáns hatást kelt, a teljesen fém görgő ezt csak erősíti. Bedugva a G logó világít, bár nem a gamer cuccokra jellemző sötétkék (vagy piros) színnel, hanem igencsak világosan. Egy mínusz pont (... :D), a Zalman Z11 házhoz jól menne a sötétkék... :D
    fogás: Nekem eddigi kedvenceim az mx518 és társainak fogása volt, azok álltak kézre leginkább. Eddig. Gyakorlatilag az én max közepes méretű kezemhez ez a legjobb formájú egér. A g400s-g500s-hez képest a hüvelykujj támasza szélesebb.
    súly: Talán ez a legvitásabb része az egérnek. Az átlagsúlynál mindenképp nehezebb alapjáraton, plusz ugye még 5 súlyt lehet belerakni. Amit már korábban írt valaki, aki szintén beszerzett egy ilyet, hogy az egér picit orrnehéz, ezt szokni kell mindenképp, de úgy gondolom, a szombati első randevú óta teljesen rendben van ez a része is. Mivel a súlytartó rész úgy van kialakítva, hogy lehet a hátsó része felé is a súlyokat rakni, így ez kiegyensúlyozható, viszont úgy már nekem tényleg nehéz lett az egér, így inkább súly nélkül szoktam hozzá. Egyébként a súlytartó fedél mágneses (ilyen megoldást sem láttam még), ha valakit nem zavar a -1 talpacska, akár könnyítés céljából ezt is leveheti.
    gombok: A bal-jobb klikk jó nyomáspontú. A bal gomb szélén lévő 2 DPI állító gomb a szokásoktól eltérően jó nagy, és teljesen elérhetőek, könnyen kitapinthatóak (szemben pl a g500s-ével). A görgő 3 gombnak felel meg (klikk és balra-jobbra döntés). Görgő alatt a szakaszos-folyamatos görgetés váltója, azalatt a profilgomb. Oldalt 3, jól elkülönülő gomb, jó nyomáspontokkal, és nagyon jó helyen vannak (WoW miatt nekem fontos volt, hogy ne egy kupacban legyenek), ebből a két szokásos oldalgomb jó nagy, ami szintén fontos volt nekem.
    görgő: Gondoltam írok külön erről is, részletesebben. Az oldalra döntő funkcióját nyilván játékban nem nagyon használja majd senki, biztos lehet hasznos funkciókat rá rakni, én nem tudok hirtelen semmit. Viszont, mivel az egér felülete jobbra lejt, a görgő jobbra döntése számomra iszonyatosan nehéz (biztos van rá jó módszer, én nem találtam meg), szóval jelenleg nekem az kb használhatatlan is. Viszont a görgőklikk tetszik, teljesen más érzés, mint a műanyag görgőknél megszokott klikkhang. Ha jól emlékszem, az egyik nagy youtube-os teszter ezt negatívumként emelte ki, nekem viszont nagyon tetszik. A görgetésről is szólnék: a kétállású görgő természetesen nem volt létszükséglet, de szerencsére sokkal jobb, mint a g500s-nél (ott ha még szakaszosra van állítva a görgetés, akkor sem lehet érezni a fokozatokat, pl ha fegyverváltás azon van, rohadt nehéz pontosan kivitelezni). Nyilván a súlyának is köszönhető, hogy jól lehet érezni a fokozatokat, és a klikkhez hasonlóan a görgetést is szokni kell, teljesen más érzés, mint a műanyag görgőknél, érezni a súlyt. Nekem ez is nagyon tetszik. :)
    szenzor: Nem vagyok szakértő, így csak a 3 nap alatt játékokban szerzett tapasztalataimat tudom elmondani. Nyilván csodás marketing szöveg a 12000 dpi, nem tudom akár 4k-s felbontásnál is van-e értelme, de még nekünk átlagembereknek az is jópár év, mire elérhető árban lesz. 17"-os 1280*1024 LCD-t használok jelenleg, 1600 dpi-nél nem vettem feljebb pár mp-es kíváncsiságteszten kívül, de inkább 800 vagy 1200 volt a beállítás. Egyébként 5 értéket lehet megadni, ebből egy beállítható az oldalsó sniper gombra. A lényeg, hogy nagyon szépen, pontosan teszi a dolgát.
    anyagminőség: Erről szeretnék utoljára beszélni, ugyanis ez a legjobb pontja az egérnek. Belülről nem tudom, milyen az egér, bízom benne, hogy a 24900 Ft-os árért belül is minőséget kínálnak, viszont a külső anyaghasználat igazi luxus. A szövetkábel remélhetőleg még tartósabbá teszi azt, mondjuk nekem kábellel egyszer nem volt problémám egereknél, pedig megfordult nálam pár. A gombok finoman járnak A fő gombok érzésre valami csúszásgátló bevonatot is kaptak, illetve a felületük matt, remélem így nem lesz egyhamar gond a kopással. Ami rendkívül tetszik még, az az oldalsó felület, ami nem a szokásos sima gumírozott, ami sok használat után, izzadás közben egy idő után biztos elkopik. Őszintén szólva nem tudnám megmondani, biztos valami gumiszerű, de mintha valami puha műanyag hatást keltene. A lényeg, hogy rendkívül jó fogást biztosít az egérnek.

    Összességében 3 nap alatt amit címszavakban el tudok mondani: ez egy rendkívül minőségi benyomást keltő (borítás, görgő, gombok), pontos, átlagosnál nehezebb, kissé orrnehéz, remek fogású, és extrém de egyben visszafogott kinézetű egér. Amit negatívumként tudok felhozni, az a hozzászokást igénylő orrnehézség, az átlagosnál nagyobb súly, és az említett görgő jobbra döntési nehézsége (már-már lehetetlensége). Aki gondolkozik egérvásárláson, különösen ha egy jó vegyes felhasználású (munka, böngészés, játék), és játékoknál is mindenféle típusra (MMO, FPS) jól használható rágcsálóra van szüksége, és nem kikötés az extrém könnyűség, mindenképp merem ajánlani az egeret! Remélem tudtam azoknak segíteni, akik egy ilyen beszerzésén gondolkoznak.

    [ Szerkesztve ]

  • Peddy789

    őstag

    Sziasztok jelenleg razer abyssusom van, én telejsen elégedett vagyok vele, de sajnos mégis visszatérek mmo-zni és nagyon hiányolom az oldalsó gombot. (9hónapos egy privi jöhetne mennyiért ajánlott hardveraprón adni)

    Nézeggetem a razer naga hex-et pl de úgy olvastam többen itt nagyon lehordták, megbánták, akkor az ilyen több gombos egerek mind szarok?

    A logikus választás talán DeathAdder lenne, ebből most melyik verzió van hogy van? Árgépről nézzem hol a legolcsóbb?

    Minimum 2 gombot szeretnék oldalra, a g400s g500s-en kívül milyen logitech van amit érdemes megfontolni? Amúgy nekem pl g400-ban valahogy az nem tetszett amikor néztem anno, hogy tul rövid volt a gomb, pl abyssusnál nagyon tetszik hogy a gomb végignyúlik.

    Másik kérdés hogy DA-nál van valami urban legend szerű mikrokapcsoló hamari elromlás a jobbklikknél?

  • Corvin0716

    tag

    válasz daveoff #29989 üzenetére

    Hát ja, szépeket ír róla, bár számomra nem is az volt a kérdés, hogy jó-e a szenzora vagy kényelmes-e, mert ezeket már megszoktam a Logitechtől, inkább a görgő érdekel, ami a G500-nak is Achilles-sarka volt (a rá jellemző double-click problémáig persze), és sajnos ennél az egérnél is kérdőjelesnek tűnik. Ezért is lennék kíváncsi, hogy mit mondana BReal 1-2 év múlva erről az egérről.

  • daveoff

    veterán

    válasz Corvin0716 #29997 üzenetére

    Nekem 2013. március óta van meg a G500, tehát már bőven elmúlt 1 éves, és hibátlanul teszi a dolgát még mindig(persze egy logitech-nél ez a normális eset). A görgő is tökéletes, eddig ez a legjobb görgő amit valaha használtam, és minden játékban be van állítva a görgő kattintást, napi szinten játszok több órát. De szerintem egyén függő, hogy ki mennyi idő alatt amortizál le egy egeret, lehet hogy nálam 3-4 évig hibátlan, másnál meg 1 év után behal. Én sokat használom mégis nagyon megkímélt állapotban van, szerintem látnád meg nem mondanád, hogy ez több mint 1 éves. :)

    Ha a G502 görgője hasonló lesz én már elégedett leszek, de remélem még ennél is jobb lesz. :D

    [ Szerkesztve ]

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

  • xcvbxcvb

    aktív tag

    válasz Alg #30084 üzenetére

    Hát szabadon futó görgő csak Logitechnél van, ott is a közép és felső árkategóriában, már ha újban gondolkodsz.
    A kényelem meg teljesen szubjektív, azt neked kell tudnod, kitapasztalnod.
    Esetleg jó állapotú g500 vagy g9x (ha bejön a fogása) apróról.

    ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

  • ricshard444

    veterán

    válasz jaffa 2843 #30393 üzenetére

    Engem a G500 (és mindegyik Logitech) hátának kopása nagyon zavar, ezért is örülök, hogy hanyagolják az olyan dolgokat rajta, mint a dizájn festés és a Logitech felirat.

    Vannak dolgok...

  • ricshard444

    veterán

    válasz egyedülülő #30610 üzenetére

    Van benne új funkció vagy csak szebb felületet ad?

    Azért én viccnek tartom, hogy a legjobb egerüknek nem adják meg a rendes támogatást, hol látni ilyet például a Razer-től vagy a Logitech-től? :N

    Persze most puffogásnak tűnik, de gondoljatok csak bele...

    Kezd átállni a kezem erre az egérre, a G500 után elég lapos volt és fájt a csuklóm, ha megszoktam, akkor megírom a véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak dolgok...

  • daveoff

    veterán

    válasz ricshard444 #30841 üzenetére

    Egyáltalán nem izzadós, és nekem kényelmes is, de a strapabíróságáról egyenlőre nem nyilatkoznék, az majd az évek alatt eldől, mindenesetre a G500 talán kicsit masszívabbnak tűnt.

    (#30843) ricshard444: Én a Logitech webáruházban vásárolt mellé nem kaptam, de akkor szerintem még nem volt ez az akció. Általában itthon ezeket az akciókat mindig elsinkófálják...

    [ Szerkesztve ]

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

  • kalozhun100

    őstag

    Logitech G500sről vélemények? Illetve honnan érdemes beszerezni?

    Samsung Galaxy S7 Edge

  • Sziasztok!

    Bő egy éve vásároltam egy Logitech G500-as egeret. Pár hónap után a bal gomb elkezdett duplán érzékelni minden kattintást. Visszavittem gariba, kaptam egy vadi új, bontatlant. Eltelt megint 3-4hónap és újra ugyan ez a jelenség van. Most már úgy viszem garizni, hogy ilyet nem kérek, mert úgy tűnik ez valami széria hiba.
    Milyen gamer egeret javasoltok? Lehetőleg 20ezer Ft-nál ne legyen több, mert azt már irreálisnak tartom egy darab műanyagért.

  • ricshard444

    veterán

    válasz Cingáriusz #31128 üzenetére

    Az uj Logitech -k minosegre nem erik el a G500 -t, nehez kerdes. Neztel ki valamit?

    Vannak dolgok...

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    Sziasztok! Az alábbi kérdésben szeretném a segítségeteket kérni. Érdemes-e lecserélnem a jelenlegi Logitech G500s-emet (amellyel semmi bajom amúgy) az utód G502-re. A cserének inkább emócionális okai lennének (marha jól néz ki az utód) mintsem technikai. Ad-e vajon annyival többet az újonc, mint az elődje?

    Válaszotokat előre is köszi. :R

  • haypro

    senior tag

    Sziasztok!

    Tönkrement a 3 éves, egyébként alig használt Logitech G500-am... :W Mit ajánlotok helyette? Max. 10k-ért. A lényeg hogy kényelmes legyen... Nem vagyok hardcore játékos, néha egy kis TF2 vagy single játékok.
    Köszi!

    ,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

  • Pala

    veterán

    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni egérvásárláshoz. 15-16k-ig bezárólag keresek vezetékes rágcsálót (sajnos akkora a piac, hogy töredékét sem látom át a kínálatnak) játékhoz (csak fps-ek), és grafikai munkára, tehát fontos lenne, hogy minél precízebb legyen. Már amennyire ebből az árlimitből kihozható. Egy megbízható, tartós darabra lenne szükségem, márka, kinézet, szín teljesen mindegy. Jelenleg egy Logitech G500-at használok, ehhez tudok viszonyítani. Méretben is valami hasonlót keresnék.

    Előre is köszönöm, ha valaki tud tanáccsal szolgálni! :R

    [ Szerkesztve ]

  • dobragab

    addikt

    válasz collerblade2 #32211 üzenetére

    Első ránézésre Logitech G500(s)-t mondanék, formára, súlyra eléggé hasonló, és lézeres is, de vezetékes. Bár a mikrokapcsolói ha jól emlékszem, nem mindig voltak rendben, de párszáz forintért javítható, ha esetleg valami gáz van. Ebay-ről ez is jóval olcsóbb, viszont épp a kapcsolók miatt utánakérdeznék a garanciának.

    Edit: Ezt találtam a legjobb ajánlatnak, én is tőle vettem egeret, nagyon korrekt volt. (Mondjuk én G400s-t vettem.)

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • jocek91

    aktív tag

    Üdv! Segítséget szeretnék kérni egér vásárlás terén! Egy négy éves Logitech G500-at szeretnék lecserélni tehát formára és fogásra mindenképp ehhez hasonló egérben gondolkoztam. 10-20 ezer forint között szeretnék egy ár érték arányban a legjobb egeret vásárolni. Eddig amiket néztem Az a Steelseries Sensei RAW valamint a Razer Deathadder 2013. Illetve ha jó áron sikerül hozzá jutnom egy sensei-hez érdemese inkább azt venni ezek helyett? Nagy igényeim nincsenek FPS játékokhoz használom első sorban sok millió makro és gomb nemlényeg, elég a bal és a jobb klikk is :DDD

  • tiempo

    tag

    Logitech G500-ról mi a véleményetek?
    http://www.amazon.com/Logitech-G500-Programmable-Gaming-Mouse/dp/B002J9GDXI
    csak mert a régebbi egerem ami majdnem 10évet bírt ez volt, ilyen dizájnnal, csak kevesebb gombbal illetve régebbi modell.
    illetve a G500s-ről is ha van

    [ Szerkesztve ]

  • haypro

    senior tag

    válasz SP!T #32620 üzenetére

    Egy Logitech G500 után nem lesz visszalépés?

    ,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

  • haypro

    senior tag

    válasz drtimot #32778 üzenetére

    És a lézeres vagy optikai kérdés? Melyik a jobb? Melyik oldalon mi szól?
    Illetve olvastam, hogy a Kana v2-ben "Omron" kapcsoló van. Ez annyira jó? Ez miben nyilvánul meg? A másik kettőben is ilyen van?
    Illetve, ha a dupla-kattintó Logitech G500-amba veszek Omron kapcsolókat, akkor az megoldhatja a problémát? Ha beviszem egy számtech boltba, megcsinálják nekem?
    Bocsánat a sok kérdésért... :B

    ,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

  • Sotyks94

    aktív tag

    Üdv!

    Több mint fél évtizede szolgáló Logitech G500-as egerem tegnap és ma elkezdett rosszalkodni (néha le-le kapcsol magától egy 10 secre). Amúgy is már ráfér szegényre egy csere. teflontalp szétkopott, oldalán a tapadós műanyag teljesen lekopott így kevésbé jó a fogása, és amúgy is eléggé rondácska már, széthasznált. Meglepődtem hogy ennyit bír, annó 10 ezer alatt vettem még, de életem egyik legjobb vétele volt, minden vele töltött percet imádtam. Valami hasonlót keresek. Évek óta nézegetek egereket, de eddig egyik sem keltette fel az érdeklődésemet, pedig volt már nálam rövid ideig rat 9 is, de inkább a régi g500-as tetszett. Viszont most sajnos mivel vacakol kénytelen vagyok elgondolkodni a cserén. Valami hasonlót keresek.
    Legyen vezetékes, nem vagyok híve a vezeték nélkülinek. Ideális ár 10-15 lenne, de ha a kövi egér is 5 évig megy tökéletesen 20 ezer környéki összeget is hajlandó vagyok kifizetni.
    FingerTip fogást szoktam meg, és elég nagy a kezem.
    A mostani G500-asban 12 grammnyi plusz súly van az alap súlyon túl. Ennél sokkal nehezebb ne legyen.
    Most alacsonyabb DPI-n használom (2000-3000dpi), és alacsony sensen, így igencsak nagyokat rátok rajta PL csgo közben akár 30 centiket is. Így fontos hogy a nagy és gyors mozgást is jól le tudja követni (bár szerintem ebben a felső kategóriában ennek alapnak kéne lennie).
    Oldalán legyen LEGALÁBB 2 programozható gomb, de a 3-4 is még jó (a 9 gombos razer már túlzás)
    Használom én minden típusú játékra. Mostanában az FPS-ek dominálnak, de azért játszom stratégiaitól kezdve mobán át, mmorpg-ig mindent.
    Sok egéren van oldalt gyors DPI állító gomb (amolyan quickscope gomb vagy hogy hívják). Nagy baromságnak tartom, és abban az esetben ha nem átprogramozható arra amire én akarom akkor kifejezetten negatívumnak számít nálam.
    Valami jó márkát keresek, de az elsődleges a gyakorlati haszon, és a tapasztalatok. Sokszor hallok rémsztorikat még nagy gyártók nagy egereiről is, hogy 1-2 év után vacakolnak. Én nekem valami stabil, strapabíró kell, ami azt is túléli ha néha egy erős pacsit adok az asztalnak kezemben az egérrel.
    Logitech, Steel Series, Razer és hasonlókat nézegettem. Microsoft egeret semmiképp nem, még ha jókat mondanak sem. Microsoft perifériákkal elégszer megszívtam már.
    Az is előny ha jól takarítható, elég finnyás vagyok a perifériáim tisztaságára. (pl ezért sem tetszik a rat 7-9, mert nem lehet rendesen kitakarítani, és 1-2 év után nagyon ocsmány lesz.)Í

    Szóval összefoglalva: Masszív vezetékes játékegér kell, főleg FPS-re, jó gyorsuláslekövetéssel. Oldalt legyen rajta LEGALÁBB 2 programozható gomb, de 3-4 az ideális. Fontos a stabil összeszerelés, megbízhatóság, strapabíróság, és a HOSSZÚ (3-5 év legalább) élettartam. keretösszeg 10-20e körüli.

    Elnézve a nevetségesen nagy magyar árakat (23 ezer egy g500-asért? ... :Y ) amazonról vagy ebayről rendelném elsődlegesen, azt erősen megköszönöm ha valaki egyből tud linkelni is nekem árust.
    Jöhet sok-sok tipp, mert én még úgyis mazsolázgatok a jelöltekből sokáig. :)

    Köszönöm annak aki végigolvasta, és annak is aki tud segíteni :R

  • dobragab

    addikt

    válasz Sotyks94 #32821 üzenetére

    Elsőre azt mondanám, vegyél egy G500s-t 15k-ért, vagy még egy G500-at 12-13k-ért ebay-ről. De aztán elgondolkodtam azon, hogy biztosan a legjobb egeret használtad-e eddig. Egyvalami biztos: nem a legjobb módon.

    A low-sens játékosok (te biztosan annak számítasz) az egér DPI-jét max. 800-on (de van, aki csak 400-on) tartja, mert a szenzorok ebben a tartományban a legpontosabbak, követik legjobban a gyors mozdulatokat. Javaslom, hogy már a mostani egereddel is a Logi szoftverben vedd vissza annyira a CS:GO-hoz tartozó DPI-t, (remélem, win csúszka középen van), és az in-game érzékenységgel állítsd be a cm/360°-ot ugyanannyira, mint előtte volt, ezzel javulni fog a pontosságod. (Ne izgulj, az in-game érzékenységet nem kell addig feltolni, hogy ugráljon, pixelpontos lesz így is.) A 2-3000 DPI igen magasnak számít. Én 1800 DPI-n, minimum in-game sens mellett 7 cm-en fordulok 360°-ot. Ami elég extrémnek számít errefelé.

    A low-sens játékosok, pláne fingertip fogással többnyire nem az ilyen baromi nehéz, nagy egereket használják, épp ellenkezőleg: a picike, könnyű példányokat. Ha nem kéne két prog. gomb az oldalára, tuti azt mondanám, hogy G100s. Így viszont inkább G400s-t ajánlanék, ha az előd G400 megbízhatóságát örökölte, akkor várhatóan nem lesz vele gond. (Kábelre vigyázni, nem hagyni, hogy megtörjön.) Jóval könnyebb, ez biztosan megszokást igényelne.

    Ebben az árkategóriában azért szépen lehet válogatni. G402, G502 is játszhat, csak azok annyira újak, hogy fogalmunk sincs a tartósságáról. (Én eddig csak Logitechet ajánlottam, mert a min. két oldalsó gomb nagyon leszűkíti a kört. És ezekről tudom, milyen jól programozhatóak, mivel az összeshez ugyanaz a szoftver jár.)
    Egyébként itt tudsz még keresgélni.

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • dobragab

    addikt

    válasz szepsy #33042 üzenetére

    Kábé Logitech G500 ebay-ről 12000 Ft-ért... De miért is kell mindenképp lézeres?
    Összefoglalót olvasd el, és minden eddig feltett kérdésedre megtalálod a választ.

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • dobragab

    addikt

    válasz Geretnero #33220 üzenetére

    A lézer önmagában nem baj. De ha jól láttam, 8200 dpi-t hazudtak mindkettőre, ami többnyire sz@r Avago A9800-as szenzort takar, FPS-re nem ajánlott. Nem néztem utána, de fogadni mernék rá.

    Ajánlott egerek között a legtöbb gombos a Logitech G502, ha jól emlékszem, de G402-n is viszonylag sok van. Kevésbé ajánlott a G500(s), azon is elég sok van.

    (#33223) torma1981

    Az enyém nem akadt fenn, és ha jól tudom, egereknél ez az általános. (Nyilván egy 1000 db-os csomag fennakadna.)

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • dobragab

    addikt

    válasz Monya78 #33521 üzenetére

    Szabadonfutónak hívják, csak Logitech-nek van olyan. Sajnos mind elég drágák, talán M705 a legolcsóbb, de nem vagyok benne biztos. Használtan még G500 esetleg.

    (Nem játékra lesz, próbálnám kerülni a gomb és fénytengerben úszó, drága egereket)

    Se az összefoglalóban, se az ajánlóban nincs egyetlen egér se, ami egyszerre többféle színben tud világítani, és 5-nél több gombja is van. Bizonyára elolvastad mindkettőt.

    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • Üdv!
    Néztem az összefoglalót,a Logitech G500s nincs a listában?Az előző verziók igen,ezzel mi a gond?
    Mostanában tervezek venni valamilyen gamer egeret,főleg FPS játékokhoz,lehetőleg súlyozható,az érzékenységét lehessen állítani a fix beállításon kívül is.
    Mik jöhetnek még számításba?

  • MCGaiwer

    addikt

    Sziasztok!

    Irodai munkára kellene nekem egy egér. Ez eddig nem indokolja, hogy itt kérdezzek.
    Viszont tizen valahány éve logitech mx500-510-518-g500 vonalat használom, így nagyon megszoktam ezt a formát. Nem feltétel, hogy pont ilyen legyen, de legalább méreteiben hasonlítson hozzá. Most vettem egy logitech m325ös egeret, de küldöm is vissza, mert nagyon apró (buta voltam, és nem néztem meg a méreteit).

    Tehát egy logitech mx518hoz legalább méreteiben hasonlító egérre lenne szükségem, minden extra sallang nélkül. 5-8e forintig.

    Köszönöm!

    Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

  • Dtomka

    veterán

    Sziasztok!

    Sajnon nem jött össze a steelseries sensei fnatic.....ezért még mindig egeret keresek :(.
    Mi a véleményetek az alábbiról?FPS játékra kellene leginkább :)
    Logitech G500s
    Köszönöm

  • TYÜTYI2006

    tag

    Sziasztok!
    Egér vásárlás is esedékes lenne. Árukeresőn elsőre 2-őt találtam: Logitech G600, ill. G500S. Lézeres kellene, + vezetékes, játékra is, + általános használatra. Van 1 gen 2-es G5-öm. A szövet már az elején elég hamar elszakadozott, de még mindig működik. Kb. 7 éves. A problémája 1 ideje, nem tudom tudtok e rá ajánlani valamit: ha gyorsan történik az oldalsó nyilakkal, vissza, előre lépés, (böngészőben, sajátgépben pl.), akkor néha elfelejti a dpi beállításait. Be kell zárni a szoftverét, majd újraindítani, és újra jó lesz. Vagy eladva lenne, mert még működik, vagy megkapná apu. Használtat se zárnék ki teljesen, csak ott félek, mit is kapnék valóban, a pénzemért. Ez a 2 talált, mennyire jó, melyik ajánlott, esetleg használtban mi ajánlható, ami nem idős. Köszönöm a válaszokat.

  • eami

    addikt

    válasz TYÜTYI2006 #35051 üzenetére

    hali,

    ha nincs gond az angollal akkor itt van egy kicsit bővebb teszt a Logitech G400s / G500s / G700s egerekről.

    Annyit hozzátennék / megerősítenék, hogy gyorsítást én sem érzékeltem (G700s Avago S9808) , bár nekem nem is hiányzik mert magasabb DPI érték mellett is teljesen korrektnek érzem az egeret. Nekem az fekszik jobban ha viszonylag kisebb területen belül lehet mozgatni az egeret, de apróbb mozgatásra is pontosan reagáljon. Nem szeretem cibálni az egeret 20-30 centiket.(de az a 8200 nem tudom kinek csinálták, elég orverkill).

    [ Szerkesztve ]

  • Csabro

    tag

    Sziasztok. Gondoltam megosztom tapasztalataim, ha valaki epp egervalasztas elott van..... A mult heten csereltem le az eddigi Logitech g500s-t egy regota kiszemelt Razer Mamba-ra... Rovid leszek, mert nem akarok unalmas fel oldalakat irni....

    Mamba elonyei: Brutalis premium minosegu csomagolas, egyik legkenyelmesebb eger amit valaha fogtam, vezetek-vezetek nelkuli hasznalat, jol nez ki a vilagitasa es a dokkoloe is...

    Eddigi hatrany: neha 1-2 masodpercre megall a kurzor mozgasa es ugral egyet kettot ossze vissza ( ritkan van es gondolom a vezetek nelkuli hasznalat miatt) valamint mintha a g500s a nagyon finom apro mozgasokat jobban kovette volna....

    (a fo ok amiert valtottam a vezetek nelkuli hasznalat.....) relemem jol dontottem.

    Peace :DDD

    par kep:

    [ Szerkesztve ]

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    Ez a nap is eljött, lecseréltem az eddig hű társamul szolgáló Logi G500s-t. Kedvesem a 4. évfordulónkra meglepett egy Roccat Kone Pure Optical egérrel és egy Roccat Hiro 3D egéralátéttel. :))

    Összevetve az eddig használt Logitech G500s-el a következő benyomások értek:

    - bár féltem a kis súlytól, de nagyon hamar megszoktam, sőt talán kényelmesebb is, mint a súlyokkal megtámogatott Logi
    - méretre bár kisebb, de az elég egyedi - már-már retardált :DDD - egérfogásomnak köszönhetően teljesen kényelmes fogást biztosít ő is
    - és akkor az optikai vs. lézer téma: nagy különbséget nem érzek a Roccat javára, de valamivel mégis smoothosabb az egész egér mozgás a Logihoz képest (mindkettőt 1200 DPI-n használom). Nem vagyok meggyőződve arról, hogy erről esetleg nem az alátét "tehet" (a Logi-t eddig sima fa asztallapon használtam), de kevésbé érzem darabosnak a Cicus mozgását.
    - Software: ez az egy ami kevésbé tetszik a Logihoz képest. Míg a G500s szoftvere nagyon letisztult, átlátható, addig a Roccat software-t kissé kaotikusnak találom. Valószínűleg idővel megszokom, de jelen állapotban még a Logi féle software a nyerő nálam.

    Az esetlges érdeklődőknek, leendő vásárlóknak figyelmébe ajánlanám (és ez nem fizetett hirdetés), hogy "vizes" boltban most csomagban meglehet venni mind az egeret, mind pedig az alátét 20k HUF-ért (én is onnan kaptam, mint kiderült :B ). Ha küln vásárolod meg, akkor az egér 15k, míg az alátét 13k lenne.

  • #41133696

    törölt tag

    válasz #41133696 #36085 üzenetére

    Meg is érkezett ma a GIGABYTE M7700B :K

    ASUS Nexus 7-hez lesz használva.

    Balra a Logitech G500 Gaming Mouse, jobbra a GIGABYTE M7700B

  • nyunyu

    félisten

    válasz #41133696 #36233 üzenetére

    Osszement a mosasban?

    Vezetekes MX5xx klonok nagyobbak voltak, mint a Logitech eredetijuk.
    Nem hinnem, hogy a G500 annyira nagyon kulonbozne meretre az eredeti MX5xx-ektol.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

  • dobragab

    addikt

    válasz nyunyu #36244 üzenetére

    Osszement a mosasban?
    Vezetekes MX5xx klonok nagyobbak voltak, mint a Logitech eredetijuk.
    Nem hinnem, hogy a G500 annyira nagyon kulonbozne meretre az eredeti MX5xx-ektol.

    G400s-nél egy fokkal kisebb a GM-M6800, de a azért nem feleekkora :DDD ha ráérek, csinálhatok képet.

    Egyebkent 3 nap hasznalat utan meg mindig nem jottem ra, mire jo ez a csempes ize.

    Start8 ;)
    Fél éve masszívan win8.1-et használok, a csempéket mégse láttam azóta, hogy feltelepítettem a start8-at :K

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • takacsbotond

    őstag

    Sziasztok!
    Logitech G500s mennyire jó/rossz?
    Ajándékba lenne, egy G5-öt váltana.Csak Logitech jöhet szóba.
    Ami fontos lenne a görgő dőnthetősége, illetve a szabadonfutás, és az egér súlyozhatósága is jó lenne (ezért kiesik a G402).
    15k lenne a max keret, és használtban gondolkodok.
    Első sorban az érdekelne, hogy a G500s optikája mennyire jó?
    Átlagos felhasználáshoz lenne, játék csak nagyon ritkán.

    Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

  • Zoli83

    tag

    válasz Pete55555 #38595 üzenetére

    Az összefoglaló elolvasása után ez volt a következő lépésem, hogy rákeresek erre az egérre. Ajánlották páran, de konkrétan nem írták miért, azt is olvastam, hogy kevés embernek van (2014-es kommentek) gondoltam azóta -ha valóban jó egerek- már beszerzett pár ember ilyet. ;)

    Szoszo94: Én sem értek vele egyet, főleg a review-ek megnézése után elég komoly cuccnak tűnik.

    -FLY->: Az sk verziót néztem én is, de ahogy láttam csak a desing különbözik a sima Avior 7000-hez képest, a forma és a belső is ugyanaz, nem tudom hogy megéri-e a felárat az SK logó. :U

    Jelenleg egy Zowie FK1-em van, szeretnék kipróbálni valami újat, ami lehetőleg ambidextrous egér, a kézre álló egerek ugyan kényelmesek -volt Logitech G500-am, Razer Deathadderem, Zowie EC1 Evo-m- de gamelni nem volt olyan jó velük mint az ambidextrous egerekkel. Volt Steelseries Sensei egerem, leginkább ez az egér állt kézre nekem -talán egy kicsit széles volt- de a lézeres szenzorja miatt adtam el, mert zavart az accel, ezért váltottam az FK1-re.

    [ Szerkesztve ]

  • TYÜTYI2006

    tag

    Sziasztok!
    A Logitech G500S mennyire ajánlott egér általánosabb használatra? Játékra is, meg netezésre is, stb. Esetleg ajánlanátok e más jó egeret, ami a G5 gen 2-őmnél jobb és hosszútávra (7 éves egér), új géphez. Lézeresben gondolkoznék valószínű, legyen 4 irányú görgője, oldalt előre, vissza lépéshez gomb, cpi állító gomb előre hátra, illetve lehetne rajta még több gomb is akár. Az sem baj, ha minőségibb alapanyagú. Sajnos a Logitechről jót is olvasni, meg már rosszat is. Illetve azért ne kerüljön többe újan 30-nál, sőt jobb ha olcsóbb, de az 500S is 20 elején van ha jól tudom. Továbbá az is előnyös, ha Magyarországon kapható még, angolul nem tudok, paypalom nincsen. Nézem a hardveraprót is. :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • TYÜTYI2006

    tag

    válasz Vanir #39010 üzenetére

    Sajnos a listában szereplők egy része már nem vehető újan. Én ami a legbiztosabb, hogy nem rövidtávra szeretnék. A Logitechről meg egyre több meghibásodást olvasni sajnos. A mostanim is kb 7 éves G5 gen2. Legyen oldalt előre vissza gomb, legyen előre visszafelé állítható dpi, és 2000-nél több legyen a maximum. A G500S-től konkrétan félek, hogy nem olyan minőségű már mint régen a termékeik, ennyi ideig például biztosan nem menne el, ezért nézek más márkákat is főleg. A maximum ár 30 körüli lenne mondjuk, de olcsóbb is lehet.

  • Assimilator

    őstag

    Egeret szeretnék venni.
    Régen volt egy Logitech G5-m, amit imádtam. Később a G500-ra vágytam.
    Most pedig a G300-at néztem ki. Árban, értékben, kialakításban tudnátok valami hasonlót ajánlani?

  • dobragab

    addikt

    válasz Bicskás #40911 üzenetére

    Sajnos az, hogy egy egér kényelmes-e neked, csak te tudod.

    Lendkerekes egere csak Logitech-nek van.

    Én első körben G500 / G500s (esetleg G502)-t mondanék, de az is lehet, hogy több vezetékes lendkerekes egér nincs is. Ránézésre a G500x-ek hasonlítanak a Perf MX-re, de egyiket se próbáltam még. G502 eléggé máshogy néz ki.

    Mindegyiknek hátránya, hogy olyan nehéz, mint egy tégla, de szerintem Perf MX után nem fog zavarni.

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • atenza

    senior tag

    válasz jaffa 2843 #41501 üzenetére

    Azért az mx510 se volt rossz :) Sajnos 6év után elkezdett duplaklikkelni, én meg jól elrontottam (akkor még nem értettem hozzá), így jött a g500 ami kicsit csalódás volt fogásra is meg valahogy érzésre is, nem tudtam vele úgy célozni, a szenzor is az elejébe van tolva picit, lehet ez is közrejátszott. (ráadásul gariztatni is volt, 2 hónap után random elengedte a lenyomva tartott gombokat, azóta jól működik) Ez is 3-4 évet kihúzott intenzív használattal.

    A g402-őt pár hónapja vettem öcsémnek mert neki meghalt a régi razer deathaddere, amit már párszor javítottam, duplaklikk és eltört görgő ... (használtam egy ideig én is ezt a deathaddert, amég öcsém egy steelseries kinzu-t nyúzott, nekem nem jött be a logitech után, a steelseries sem, ráadásul mindkettő meghibásodott), és mivel elég jó a g402, így megvettem magamnak a g502-őt és g303-at mert nem tudtam eldönteni melyik lenne jobb, így jön egy kis tesztelés, aztán majd elválik hogy melyik mellett teszem le a voksomat.

  • RaGi91

    senior tag

    Szisztok!
    Úgy tűnik cserélnem kell a jelenlegi Logitech G500 egeremet, mert az érzékelője kezd megbolondulni, illetve túl nehéz még üresen is arra mire nekem kéne.

    Lézeres többet nem kell, mert sikerült sokszor összezavarnom. Könnyű legyen és optikai, ill. 2 macro gomb az oldalára kéne.

    Játékok amire használnám: CS:GO (Legendary Eagle Master vagyok tehát kéne a jó egér), ill. Osu! (Ide is mert a g500-al falnak ütköztem pontosság és sebesség szempontjából, a csuklóm nem bírja).

    Eddig a Razer DA Chroma a favorit, de hátha van valami jobb vétel.
    Egy Razel Goliathus egérpadot is vennék alá, mert a jelenlegi SS Qck-t egyrész kinőttem, másrész 2 év alatt elkopott.

    Mit javasoltok?

    Köszi! :R

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz TeebyKay #42863 üzenetére

    Egérpadot azért nem szeretnék használni/hurcibálni, mert benn a cégnél Clean Desk van érvényben (mindenki oda ül adott nap ahova akar, semmit nem hagyhatsz az asztalon, egyedül az egyen monitorok maradnak, mindeneki laptoppal mászkál. Ebből kifolyólag minden éjszaka takarítják az asztalokat, tehát kosz nincs rajta.)

    Az ár számomra annyira nem releváns, elég sok Logitech perifériám volt a magasabb árkategóriából és eddig sosem csalódtam. :B

    @TeebyKay (#42863): Valóban a forma/méret nem elhanyagolható szempont, otthon egy KPO-t használok a ti korábbi ajánlásotok alapján nagyon nagy megelégedettséggel. Ahhoz képest a jelenlegi G500S egy tank és kényelmetlen a kezemnek, de az MX Anywhere 2 hasonló méretnek tűnik.

  • dualface

    tag

    Üdv!

    Szeretnék kérni némi segítséget tőletek. Lehet, hogy kicsit hosszú lesz, de megpróbálom részletesen leírni mit szeretnék.

    Sajnos a "fantasztikus" lézeres gagyibájt M6580 egerem, amit kb 2500 erős magyar valutáért vettem 6 év szolgálat után beadta a kulcsot. (kezdő egyetemista "fizetésből" erre tellett)
    Aki ezek után is tovább olvassa, annak előre is köszi :)

    Most hogy már kenyér kereső vagyok és napi szinten akár 8-10 órát is kezemben van az egér, úgy érzem ideje egy normális és ergonómikus egérre beruháznom, szóval pontokba szedve az igényeket:

    1.) A lélektani határ 15k JMF (JóMagyarForint)
    2.) Használt (újszerű), Amazon, Ebay, AliExpress szintén játszik
    3.) Leginkább univerzális felhasználásra lenne, munka, CAD, excel és játék is, de nem competitív FPS.
    4.) Nagy tepsi kezeim vannak, a korábbi egerem közepes méretű volt, amit fingertipel fogtam, de szinte biztosan nagyobb egeret szeretnék. Claw kizárva
    5.) Viszonylag kevés mozgással használtam az eddigi egerem, max 10cm-es mozgások, illetve böngészéshez meg ahol abszolút nem kellett a pontosság, ott magasabb dpi-n csak néhány cm-es mozgásokkal.
    6.) Fontos számomra, hogy a hüvelykujjnál legyen minimum 2 gomb, mert teljesen hozzászoktam.
    Lehetőleg legyen egyszerű kinézetű, a csicsa meg a diszkófény taszít. LEgalább 3 fokozatban állítható dpi.
    Szeretném, ha jó pár évig kiszolgálna ennyi pénzért és max mikrokapcsolót, talpakat kéne rajta cserélnem.

    Talán már észrevettétek, hogy olvastam az összefoglalót, illetve a fórumot is böngésztem valamint a keresőt is használtam. Ezt azért írtam le, mert másképp biztosan ez lenne az első troll hozzászólása a további kérdéseimhez:

    Az a helyzet, hogy már volt egy egér amibe beleszerelmesedtem Logitech G500S, volt hozzá szerencsém élőben, megfogdostam,iszonyúan kényelmes volt, utánajártam amennyire sikerült és ugye itt mindenki azt mondta itt róla, hogy nem jó, meg fújj, meg nincs a listában, merthogy lézeres. Sehol nem találtam leírva pontosan hogy konkrétan ennek a lézer szenzornak mi a gyengéje (csak egy olyat találtam, hogy rosszabb mint az előd G500-é)
    Valaki ezt tudja, illetve, hogy hol jön elő ez a gyengeség ?
    Opció még a G400S, ez már az ajánlott listán van a szenzor miatt, viszont az oldalsó gombjai miatt kevésbé szimpatikus mint az 500S. Anyaga, design amúgy szinte azonos a nagyobb testvérével.

    Ami kevésbé tetszik az újabb G402 és G502, ezek nekem már túl futurisztikusak (csicsásak) illetve még nem fogtam őket, így nincs tapasztalatom a méretükkel, súlyukkal, minőségükkel kapcsolatban
    Ezeken kívül olvastam még, hogy ajánlottátok a Mionix Naos 7k-t, de erről is voltak vegyes vélemények, főleg a zajos görgő. Mivel többet görgetek, mint amennyit FPS-ben játszok, nekem nem elhanyagolható szempont.
    Amiről semmit nem tudok, de kinézetre tetszik: Roccat Kone Pure valamint KPO/KPM, Asus ROG Gladius

    Szóval a fő kérdés, hogy miért ne vegyek G500S-t, illetve ha nem azt, akkor a felsoroltak közül melyiket találjátok a legjobb opciónak? Főleg személyes tapasztalatnak örülnék akár pro akár kontra.

    És még egy utolsó apróság: Aliexpressről szoktatok egeret venni? Megbízható vagy nagyon sok a fake másolat egér?

    Eléggé tanácstalan lettem, szóval előre is köszi minden konstruktív hozzászólást!

  • dobragab

    addikt

    válasz dualface #43049 üzenetére

    Üdv a PH-n!

    Örömmel látom, hogy átnyálaztad az ÖF-t :D
    Gondolom, átsiklottál efelett:
    a lézeres szenzorok ~5-6% pozitív gyorsulástól szenvednek, ami még általános használat közben is zavaró lehet, játékban pedig még inkább

    Pozitív accel fogalma az ÖF-ben lejjebb, Ctrl + F a barátod.

    Általános felhasználásra én azt mondom, ha annyira nagyon bejön a G500s, és a többi sehogy se kényelmes, a lézer ellenére megveheted, de jobban jársz, ha a többi Logitech-et is megtapizod valahol, és belőlük választasz. MM-ban szoktak lenni, Pesten Pixelben biztos van minden.

    A G500s azon túl, hogy lézeres, baromi nehéz is, nem javaslom. Komfort miatt is, ízületeid miatt is. Formára talán a G502 van hozzá a legközelebb, bár egyiket se fogtam még.

    Szerintem G402 lenne a legjobb választás. Világítás kikapcsolható, és szerintem a design a legkevésbé fontos egy egéren. Úgyis rajta van a kezed, és a monitort nézed :DDD

    Viszont igen nagy, nem olyan nehéz (106 g), kifejezetten palm gripre való.

    G400s is megfontolandó, bár azt nem hiszem, hogy meg tudod fogdosni, a formája is másabb, és G402 már olcsóbb, és némileg jobb. Mindkettő van itthon.

    G502 szintén féltégla, lötögős a görgője, és neked már drága.

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

  • Tripower

    tag

    Sziasztok!

    Razer Orochi után érdeklődtem volna, első körben, meg a más vezeték nélküli egerek iránt, de elolvastam a bevezetőt és már nem szeretnék, eleve is kicsit ockodtam a bluetooth-os kapcsolattól....
    Játékra kell World of Tanks, 15k a keret, jó a használt is vagy az E-bayes, Átlagos méretű jobb kezem van, régen nagyobb-méretesebb egereket használtam.: Logitech MX1000, Logitech MX revolution, Logitech G5, Logitech G500, csak is alap 400 vagy 400dpi-n .Most egy Logitech M705 marathon van, notihoz való, vezeték nélküli, de a végét járja, dupla klikk jobb-bal , a roller is tré... kukacity. Razer Naga Hex? Ezt találtam ami színpatikus, meg elég nagynak tűnik, a sok gomb nem szempont, csak valamiért megtetszett a formája. Egy szempont van csak, legyen az oldalán gomb, amivel vissza lehet lépni a böngészőben és az intézőben. Notihoz kell. A segítséget előre is köszönöm.

  • RaGi91

    senior tag

    válasz perecKING #43629 üzenetére

    Logitech G402, G302, G502, G400s, sorolhatnám. Mind jobb, mint a corsair és a 400-asok formára is hasonlítanak az a4tech-hez.

    Nekem G402 van szintén csak CS:GO-ra. Hibátlan. Eddig egy Loogitech g500-am volt (lézeres) és csak csodálkoztam, hogy nem fejlődök. Egér csere után 1 héttel 3 rankot mentem feljebb, mert javult a pontosságom.

    2AK / DMG voltam a lézeressel most Legendary Eagle Master / Supreme között mozgolódok. Ha veszel is, csak optikait az ajánlóból. Hidd el nem fogod megbánni. :K

    [ Szerkesztve ]

  • RaGi91

    senior tag

    válasz nonsen5e #43657 üzenetére

    Nekem is ilyen volt a régi Logitech G500 egerem kábele. 2 évig használtam, hajtogattam simogattam, csak nem akart kiegyenesedni. Aztán fogtam és rögzítettem a kábelt, hogy jó legyen. Van is egy példám rá, mellette látszik isa másik egeren, hogy még mindig görbe a kábel (pedig az már 2 éves).

    >Kábelrögzítés<

    Nem szép de praktikus :P

    Ha nem akarod megtörni a kábelt, akkor szigszalaggal vagy kábelkötegelővel rögzíted, mint ahogy én is és nem fog zavarni, hogy görbe, mert a levegőbe van. Az asztalod hátuljához is oda tudod szigszalaggal rögzíteni, hogy ne súrlódjon a peremhez. Ha a hajtogatás nem működik:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák