Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli83

    tag

    válasz Pete55555 #38595 üzenetére

    Az összefoglaló elolvasása után ez volt a következő lépésem, hogy rákeresek erre az egérre. Ajánlották páran, de konkrétan nem írták miért, azt is olvastam, hogy kevés embernek van (2014-es kommentek) gondoltam azóta -ha valóban jó egerek- már beszerzett pár ember ilyet. ;)

    Szoszo94: Én sem értek vele egyet, főleg a review-ek megnézése után elég komoly cuccnak tűnik.

    -FLY->: Az sk verziót néztem én is, de ahogy láttam csak a desing különbözik a sima Avior 7000-hez képest, a forma és a belső is ugyanaz, nem tudom hogy megéri-e a felárat az SK logó. :U

    Jelenleg egy Zowie FK1-em van, szeretnék kipróbálni valami újat, ami lehetőleg ambidextrous egér, a kézre álló egerek ugyan kényelmesek -volt Logitech G500-am, Razer Deathadderem, Zowie EC1 Evo-m- de gamelni nem volt olyan jó velük mint az ambidextrous egerekkel. Volt Steelseries Sensei egerem, leginkább ez az egér állt kézre nekem -talán egy kicsit széles volt- de a lézeres szenzorja miatt adtam el, mert zavart az accel, ezért váltottam az FK1-re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák