Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcmike

    őstag

    Sziasztok,

    Nemrég sajnos elromlott a hőn szeretett Razer DeathAdder Black Edition egerem (eltörött a görgő), amit valószínűleg megjavítok eBay-es alkatrész vásárlással, de mivel már kapcsolócsere is volt benne és szerintem legalább 5-6 éves lehet, ezért elgondolkodtam a komplett cserén. Leginkább Razer DeathAdder-nél maradnék (elég sok idő volt átszokni anno a Logi G9x-ről, amit megspórolnék most, meg amúgy is szeretem már a fogását). Ahogy olvasgatok, az Elite lenne az ajánlott.

    1. Mennyi a keret? Elméleti keret lenne, mondjuk 25k
    2. Használtpiac, és / vagy eBay? Inkább új, de eBay lehet ha tudtok mondani megbízható eladót / forrást
    3. Mire használnád az egeret? kizárólag FPS. BF4, BF1, Far Cry széria, stb.
    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van? azt hiszem palm, szerintem átlagos a mérete (bármit is jelentsen ez :DDD )
    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod? natív (DA Black optika) volt legutóbb, azaz 1800 dpi
    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) nem akarok plusz gombokat a DA Black-hez képest, nem szoktam sens-t állítgatni. De a két oldalsó az kellene...

    Szerintetek is Razer DeathAdder Elite? Ha igen akkor honnét lehet legolcsóbban beszerezni? Illetve alternatívaként olyan hely ahol mondjuk gyorsabban lehet beszerezni (akár kicsit drágábban) és esetleg számlát is tudok kérni? :U

    Előre is köszi a válaszokat! :R

    [ Szerkesztve ]

    LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Új hozzászólás Aktív témák