Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neverless

    tag

    Sziasztok

    Egér vásárlás előtt állok. Főleg netezésre használnám, de játszogatom is néha, (illetve nonstop játék lesz, ha kijön végre a GW2)
    Követelményeim:
    -lézeres legyen
    -wireless legyen
    -a sztenderd gombokon felül még legyen legalább 2 gomb (ha lehet programozhatók legyenek)
    -(elvileg nem tenyeresen fogom az egeret, de nem is annyira karmosan, valahol a kettő közt)

    Nagyon sok egeret megnéztem, ezt a topikot is sokat pörgettem, a Logitech, microsoft, steelseries, razer, roccat kínálatát többször is végignyálaztam és bár viszonylag sok pénzt 25k-t is hajlandó lennék kiadni, mégse találtam olyat, ami úgy kifejezetten megfogott volna.

    Sorrendben talán a...
    -Logitech Wireless Mouse M705,
    -Logitech Anywhere Mouse MX™
    -Logitech G700
    -Logitech Wireless Mouse M510
    -Logitech Performance Mouse MX™ (nem annyira jön be a nagyon széles hüvelykujjtámasz :( )
    ...egereknél ragadtam le.

    Az M705-tel szemezek, de kicsit zavar, hogy a frissítése nem hogy nem 1000 (mint ahogy pl a Razer mambához hasonló csudiszupi egereknek), hanem egy weboldal szerint csak 125 Hz. Ez mennyire számít? Miben jelentkezik az elvileg 8ad frissítés? Illetve mennyire vagy mennyire nem ajánlott ez az M705?
    A másik meg hogy pl az Anywhere-be 2 darab AA-s ceruza elem kell. Nem lesz így már baromi nehéz az egér?? Sajnos a logitech oldala eléggé információhiányos, lényegében a marketing szaron kívül mást nem találok, vagy csak vak vagyok :( (Pl súly, vagy frissítés)

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák