Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Ottó58 #13094 üzenetére

    Igen, PJ810.

    Ez úgy van, hogy eleinte 1:45 körül írta az üzemidőt, mikor feltöltöttem teljesen, mostanában kerek 2:00 órát írogat. Ma valami 2:05öt jelzett ki mikor bekapcsoltam. Este felteszem töltőre világít valameddig a led, nemtom, majd reggel kihúzom. De csak akkor szoktam tölteni mikor már igencsak le van merülve. Pár percet ír vagy villog.
    Ma videózgattunk vele gyerekeket, ahogy játszottak, néha bekapcsoltam mikor érdekes volt a téma, és felveszegettem vele ilyen fél-egy-másfél perces videókat ezekből 27db-ot, összesen 40perc 16mp. Közben sokszor ki be-kapcsoltam a kamerát, pld mikor etettünk, stb. Olyan 10x biztos ki lett kapcsolva.

    Most ír 1:15 hátralévő üzemidőt az akksira. Zoomolgatva viszont nem nagyon volt. Mindent 50i 24Mbps avchd fullhd-ben vettem fel.

    Még úgy nem volt téma, hogy bekapcsolom és veszek folyamatosan valamit, amíg le nem merül. A vége felé múltkor már villogott az akksi ikon a képernyő közepén, de még felvettem olyan 5 percet, majd meguntam és feltettem töltőre de akkor sem kapcsolt ki.

    Tehát azért mondom, hogy én most nem veszek, mert teljesen elvagyunk az NP-FV50-el, alul japán feliratok vannak csak, amit el tudok olvasni az 980mAh, 8,4V. Ami utángyártott akksit tudnék venni az 6,8V legalábbis amit épp találtam. Jó lenne az? Jövőre lenne egy ballagás, oda necces lesz ez a gyári.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák