Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csoki7

    csendes tag

    válasz Stauffenberg #14309 üzenetére

    Nem a pénz a fő probléma, az a legkevesebb! :D Tehát a maximalista mivoltomból fakadóan úgyse fogok tudni 50ért gépet venni, így elmennék 100ig is. Esetleg kicsit fölé, hogy jól aludjak, és ne zavarjon, hogy nem vettem meg kicsivel többbért a lényegesen jobbat. :) De tényleg jobb lenne inkább megoldani 100 alatt, mert tényleg belépő szintről van szó, és egyszerűen felesleges többet költeni rá, ha jó eséllyel még egy 50 ezres gép által készített fotótol is lehidalok a 30 ezres kompaktok után...De hogy legyen több opció, kicsit nagyobb kényelem, újabb cucc, ezért mennék el 100 körüli összegig is.

    Használtban gondolkodom továbbra is egyébként. Újat nem akarnék venni. (gondolom megbízhatóak a használt cuccok is, nem jellemző, hogy szétesett dolgokat próbálnak rásozni az emberre, ha nagyjából a többi hasonló gép árában talál cuccot. Meg azt kisebb bukóval tudom majd esetleg eladni.

    Érdemes csak vázat keresgélni, vagy a kit obi megteszi az elején, és úgyis 15 ezer körül szokták adni a gépekhez(ahogy néztem).

Új hozzászólás Aktív témák