Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Domonkos

    Ármester

    válasz ovits00 #27745 üzenetére

    Ha a colemak nem jott be, akkor talan meg a dvorak lehet eselyes. En most mar tobb mint egy eve kizarolag dvorak variaciokat hasznalok (standard us, majd programmer, majd sajat dvorak) es mostanra jutottam el a 400cpm-ig. Egy probat szerintem meger. Elotte ad-hoc mod tudtam hu-n gepelni, azota nagyjabol 30000 karaktert utok naponta. Az elso ket het szenvedes volt, de ket-harom honap alatt nagyjabol szintbe hoztam a qwertz-s tudasommal. Onnantol meg majdnem lekoroztem. Btw - en is programozok - es ha adhatok egy tippet, akkor a felso szamsor mod nelkuli reteget csereld meg a shiftessel! Meg fogod magadnak koszonni.
    En a macrokkal nem igazan torodnek egyik billentyuzetnel sem, mert altalaban kenyelmetlen helyekre tudjak rakni az extra billentyuket, raadasul ha at kell uljek egy masik gep ele, akkor meg hianyoznanak. Helyette a standard kiosztasra mindenfele ctrl/alt/mod/shift kombinaciokkal csinaltam magamnak parat, amit egy-egy scripttel fel tudok loni minden gepre amit hasznalok. Es akkor mindig minden a helyen lesz.
    Amugy a barna kapcsoloval nagyon nem lehet melleloni. A kek kicsit taktilisebb, es egy hajszalnyit kemenyebb.

    Egy osszefoglalot szivesen olvasnek a tapasztalataidrol :B

    Gender of electrical connectors is defined by the pins.

Új hozzászólás Aktív témák