Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • No M Tobi

    csendes tag

    Sziasztok,

    megnéztem az ajánlott billentyűzetek listáját, de csak vezetékeset láttam közöttük. Gondolom nem véletlenül, de nekem mégis vezetékesre lenne szükségem :) Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

    1.Mekkora összeget szánsz rá?
    15 000 körül húztam meg a határt.

    2.Használt szóba jöhet-e?
    Nem zárkózom el előle, de elsősorban újat keresek.

    3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod?
    napi 10+ óra idodai jellegű felhasználás / programozás.
    Játékra egyáltalán nem használnám.

    4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus)
    nincs igazán preferenciám, olvasom, hogy a többség a mechanikusat tartja a legjobbnak, de nincs vele tapasztalatom (csak nagyon régről), valószínűleg beérem egy gumiharangossal is. A notebookom billentyűivel például beérném (Dell E7440).

    5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?)
    Mindenképpen legyen rajta Numpad
    Legalább a CapsLockhoz legyen visszajelző fény, de előny ha a numlockhoz is van.
    Vezetéknélküli legyen.
    Háttérvilágítás nem szükséges.
    Külön funkcióbillentyűk (F1-F12)
    Extra funkcióbillentyűkre (mediaplay és hasonlók) nincs szükségem
    Programozhatóság nem követelmény.
    A fényes billentyűzetek nem tetszenek.
    Legyen csendes.
    A microsoft ergonómikus billentyűzetei tetszenek, de vezetéknélküli kivitelben csak egérrel együtt kaphatóak 20ezer forint fölötti áron, és nekem egérre nincs szükségem.

    Alapvetően egy jóminőségű, korrekt, minőségi anyagokból készült, egyszerű, tartós vezetéknélküli billentyűzetet keresek, különösebb extrák nélkül. Olyat amihez szivesen ér hozzá az ember, és normálisan lehet rajta gépelni / dolgozni egész nap.

    6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz?
    Igen, ISO vagy ANSI mindegy.

    Előre is nagyon köszi a segítséget!

    Üdv,
    Tobi

    [ Szerkesztve ]

    even a bad reason is better than no reason

Új hozzászólás Aktív témák