Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megema

    őstag

    válasz mexicanraven #2573 üzenetére

    Na igen, 4 kerekes. De tudtommal nem állandó, hanem automatikus. Én inkább arra gondoltam, hogy van egy komoly-autós érzésed benne. Nekem 406-os Peugeot-om van. Ez egy rohangálós autó a Passat-hoz képest. Egyujjas szervo, könnyű kezelhetőség. A Passat-nál legalább egy kéz kell hozzá, és nem annyira laza az egész vezetés. Nehézkesebb a parkolás is. Persze csak, ha nem vezeted nap mint nap. Mivel tolatóradart nem használunk, így 3 hónapos jogsival szépen le is szedtem fémig a festéket a bal hátsó lökös kiálló részéről. Igen, bénaság volt... :DDD Az automata váltót meg tudnám szokni. Városban nagyon kellemes tud lenni. Na meg a kétszeres, és jóval alacsonyabb fordulatszámnál jelentkező nyomatékot is.

    A 406-osból átülve más világ... Az ülései kész fotelek (legalábbis elöl), és még 17"-os felnikkel is érezhetően jobban viszonyul az úthibákhoz, mint a 406-os 15"-osokkal. Persze elég csak az új áraikat megnézni (extrázva). A Passat a 406-os duplája.

    B Omegánkban is volt ASR, bár lehet csak extraként. Hátsókerekest hosszabb távon még nem vezettem, de apámnak nem volt vele gondja a 11 év alatt, amíg megvolt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák