Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • drachos

    tag

    Hát, most kicsit elbizonytalanodtam :)
    Leírom, hogy néz ki nálam amúgy az autóvásárlás :D
    Először álmodoztam: BMW, Audi fú de jó, gyűjtök még hozzá és kikaristolom a 2 millát is érte milyen jó lesz...
    Aztán beleért a bilibe a kezem :D Gondoltam ideje reálisan gondolkodni, nem engedhetem meg magamnak sajnos, hogy kinézetre és élményre menjek :(
    Így nálam a fő szempont, hogy egy olyan autót találjak, ami azért tetszik is (legalábbis nem utálattal szállok bele) és olcsó fenntartani. Nem érdekel, ha elején kicsit drágább, de később minél olcsóbb legyen a fenntartása. Ez alatt értem, hogy alkatrészárak ne legyenek az egekbe, ne legyen hírhedten meghízhatatlan (sorry olasz és francia autók), és gondoljam át, hogy kell-e nekem 2 literes motor (BMW időszakomból :D ).

    Végül a Focust tűnt a legracionálisabb döntésnek - nagyon sok van belőle (olcsó alkatrész ár, legalábbis így sejtem), megbízhatónak tartják, normális 1.6-os motor ami nekem jó lesz. (Egy szép 1.8-nak se mondanék nemet úgy érzem ;] ).

    Szóval ha másfél milláért egy MK2 hosszú távon jobban megéri, akkor inkább az lesz. Ezért is kérdeztem, hogy megbízhatóságban van különbség?

    szerk.: Kacsingattam a Mazda3 felé is, de félek a drága alkatrészáraktól

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák