Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mauzes

    őstag

    válasz vzsryl #213536 üzenetére

    Ár/érték arányban simán lehet, hogy jobb a Ford, de ebben erős szempont az ár a képletben. Én most vettem a 2018-as Passatom helyett egy 2019-es Galaxy-t, és szerintem a Passat jelentősen jobb/prémiumabb autónak tűnik.

    A Ford futóműve tényleg jobb (bár nálam a nagy méret és súly miatt kevésbé érződik, Mondeo biztos jobb), de kb minden másban jobb a Passat: a belső anyaghasználat és összerakás prémiumnak hat a Ford mellett, a mindenféle eszköz és kütyü működése jobb és megbízhatóbb (akár adaptív tempomat, esőérzékelő ablaktörlő, infotainment rendszer, ülésfűtés, csomagtér roló, stb.), ahogy az ajtók csukódnak vagy a kilincsek nyílnak, ahogy egy rossz úton a Passat ugyan kemény és üt, de sziklaszilárd tárgynak tűnik a nyöszögésre, zörgésre hajlamos Fordhoz képest, stb stb..

    Ennek ellenére ár/érték arányban jónak találom a Fordot és a méret (ami miatt cseréltem) kárpótol a fentiek miatt. De érzelmileg azért sajnálom egy kicsit a Passatot, amit szinte új autóként fogok most eladni.

Új hozzászólás Aktív témák