Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    Sziasztok! Ford Focus II kocsimat összetörték, károkozó elismerte a felelősségét, Cascom is van. Szerviz szerint totálkáros lesz az autó. Nem tudom mennyi lehet egy 2011-es Ford Focus Fresh 1.6 piaci értéke, talán 1,5-2M forint. Szerintetek mi a jobb, totálkár ellenére, (ha jól tudom Cascora is megcsináltathatom, ott magasabb a totálkár érték, majd behajtják a biztosítón) javíttassam meg, vagy inkább ha ennyi pénzt sikerülne kapni, vegyek egy használt autót. Itt jön a fő kérdés, nekem szinte mindenki azt mondja, hogy a régebbi autók masszívabb konstrukciók voltak. Autómentő amikor hozott haza, állította, hogy naponta látja milyenek a mai autók, de az ő 20 éves középkategóriás autója, talán Opel volt, masszívabb, mint a a mai luxus autók. Tehát szerintetek milyen alsó-közép kategóriás autót érdemes venni 1,5-2M Ft értékben? Fő szempont a kényelem, nagy belső tér lenne, persze a megbízhatóság, olcsó alkatrész is fontos. :) Nem találom hol, pedig a Prohardveren ajánlották a Ford Focust, nem volt vele semmi gond, azt leszámítva, hogy kilyukadt a motor. Garanciában cserélték. Szerelő szerint javított motort tettek az újonnan vett autómba, mert ki volt vésve a motorszám és nem a szokott helyre volt beütve. Nem tudom, hogy maradjak a Focusnál vagy van jobb ajánlat is mostanában.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák