Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grave949

    csendes tag

    Hali
    Új gépet vennék és aki ért hozzá és ép ráér annak megköszönném a segítségét

    Alaplap: ASRock N68-S3
    Memória: 2db DDR3 2GB 1333MHz
    Processzor: AMD Phenom II X2 555 3,2GHz
    Optikai mh.: DVD-RW
    Merevlemez: 500GB 7200rpm
    Videokártya: HD 5570 1GB HDMI, DVI, D-Sub
    PC ház: M-Tech M27-10

    Ez a mostani gépem egy ideje megvan és már akkor se volt a legprofibb mikor vettem de most, hogy betegeskedik egy komolyabbat szeretnék összerakni. A winchestert és a dvd meghajtót megtartanám hogy spóroljak és amúgy is jó állapotban vannak. A gépet főlleg játékokra és filmezésre használom , másik hobbim a vektorgrafika, szóval nagyjából mindre. Nem vagyok milliomos úgy hogy a középkategóriánál meg is állnék.Megjegyezném hogy nem tuningolok semmit a felsoroltak közül mert nem értek hozzá és szerintem így az élettartama is tovább tart.Össze válogattam pár dolgot.....

    Intel Core i5-4670
    MSI H87-G43 GAMING / Asus z87M-PLUS
    Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1600MHz KHX16C9T3K2/8X memória
    Gigabyte GTX760 OC 2GB DDR5 GV-N760OC-2GD videokártya
    Cooler Master HAF 932 / Thermaltake Commander MS-
    Chieftec CTG-550-80P 550W tápegység

    ....,de vannak kétségeim:
    - jók-e ezek az alaplapok vagy van-e stabilabb hasonló árban , illetve a kettö közül melyik éri meg jobban
    -a videókártyák közül ár/teljesítmény arányban ezt találtam a legjobbnak (abban az árkategóriában amit meg tudok fizetni)
    - illetve a táp, erre a márkára nagyon rábeszéltek de aki tud jobbat 20K-alatt az érdekelne, valamint a másik, hogy ezt a konfigot elbírná-e (szerintem igen, bár nem értek annyira hozzá)
    -jól szellőző házat kerestem mikor megtaláltam a Cooler Mastert ami nagyon megtetszett de kb annyit szeretnék rászanni mint amennyibe a thermaltake ház kerül 20K-tól ne legyen több és mutasson is valahogy szellőzzön jól és ne papírból legyen mert a mostani teljesen elvan deformálódva (néha rácsaptam :DD)

    Remélem részletes volt , aki vette a fáradságot és elolvasta annak köszönöm .

    Elérhetőségeim : steam: grave949
    e-mail: grave949@freemail.hu

Új hozzászólás Aktív témák