Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andree04

    aktív tag

    Sziasztok fórum társak.
    Szükségem lenne egy komplett gépre,keretet nem írók teljes mértékben rátok bízom.
    Amire lenne használva:Internet,teljes körű multimédia(ami remélem erről szól,hogy film,zene),irodai alkalmazások,stb ami egy átlagfelhasználásra kell.
    Ami fontos tény:
    Alaplap legyen okvetlenül egy ASUS(csak abban bízok)
    Család mellé lenne,ahol gyerekek is vannak igy egy olyan alaplap kell amin akár több monitoros rendszert is üzembe lehet helyezni(anyuka net,gyerekek meg néznek egy filmet,vagy fordítva)2 in 1 vagy 3 in 1 gépet szeretnék adni.Pár év múlva is fejleszthető maradjon,pl:VGA,CPU
    CPU? Ez egy olyan kérdés,hogy nehéz erről nekem dönteni,okvetlenül a legkorszerűbb és a legidőt állóbb kell,ami bírni fog mindent,ezt arra értettem,ha a gyerekek játszanának rajta,akkor az se legyen akadály.
    HDD,nem kell extra belőle,adat lenne rajta,mellé szeretnék egy SSD-t is ha megoldható,mégis csak előbb harcra fogható vele bármi.
    Tápegység?egy sima mezei 400W elég is lenne(megbízható legyen,ilyenkor az ár csak mellékes)
    Ház?Nem kell hogy csilivili legyen,mert a végén a gépházzal többet fognak játszani mint magával a géppel,jól szellőzőn,masszív legyen,és egyszerűen és könnyen szerelhető,a mai kornak megfelelő.
    Remélem nem vágtam kemény fába a fejszémet,és tudtok ajánlani az alábbi elképzelésre egy komplett gépet.
    Egy monitor van,mellé kell még egy majd,Ilyen monitor van
    Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák