Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Octavian

    csendes tag

    Sziasztok!

    Eljutottam arra a pontra, amikor lecserélném jól szolgált, 3,25 éves Core2 Duo 1,66 Ghz-es, 2 GB RAM-os gépem.

    Elsődlegesen játékra használom a gépet, főleg World of Warcraft (tudom, erre bármi elég a mostani kínálatból), illetve Starcraft 2 (ezt már nem nagyon szerette a gép). RTS és MMORPG-fan vagyok, Diablo 3 lesz a következő játék, amire kelleni fog az új gép.

    Ezen kívül videókat nézek rajta, tervbe van véve HD-videók nézegetése is.

    Fontos lenne, hogy legyen USB 3.0, mivel rengeteget töltök le és mentek ki külső winchesterre, és tervezem ennek a folyamatnak a gyorsítását a jövőben.

    Tuningolni nem szoktam, abszolút nem szempont.

    Nagyon fontos, hogy megbízható legyen, ugyanis elég sokat dolgozok, és nem nagyon lenne időm foglalkozni a garanciával-szervízzel. Ráadásul hosszú távra tervezek ezzel a géppel, következő upgrade valószínűleg ugyancsak 3-4 év múlva lenne esedékes.

    Billentyűzet, egér, monitor, kiegészítők van (mondjuk jó WiFi még nem ártana, mert routerem van, sajnos elég messze a géptől, 3 ajtó és kb. 10 méter távolság)

    Maximum 150 ezrem lenne rá, szeretném, ha kiférne belőle egy:

    Intel Core i5-2400 3,1Ghz, mert erről a prociról már sok jót olvastam (de ahogy eddig is láthattátok, nem értek hozzá, csak olvasgatok néha-néha teszteket).

    Minden tanácsot szívesen fogadok.

    Seeing is believing

  • Octavian

    csendes tag

    válasz Jim-Y #27451 üzenetére

    Köszi a válaszokat.

    Kérdésedre válaszolva: igen, kicsit erős lesz a VGA hozzá érzésre.

    A gép miatt nem használtam eddig max. felbontáson a monitort, szóval ezt nem tudom megmondani, azt hiszem 1600 a max. felbontás (ma este meg tudom nézni otthon).

    Illetve még egy-két kérdés a géppel kapcsolatban, amit összeraktatok:

    - extra hűtésre nem lesz szükség?
    - Tápnak nem lesz elég az FSP 400-60PFN? Erről nagyon jókat hallottam, bár ha azt mondjátok kell az 500W, akkor én szó nélkül elhiszem:)

    Köszi előre is!

    Seeing is believing

Aktív témák