Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yhron

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni!

    Komplett új gépet szeretnék összerakni és ehhez kellene pár jó tanács - kezdve az alaplappal! :)

    Tehát ami fontos szempont a választás kapcsán:

    - A proci egy i7 2600K lesz, amit a jövőben ésszerű határokon belül , de mindenképpen húzni szeretnék.
    - SSD-t tervezek a rendszer és a gyakrabban használt játékok alá, 99% hogy egy OCZ Vertex 3-as lesz a kiválasztott, amiből jó lenne, ha minél többet ki tudnék hozni sebességileg.
    - Vidikártya kezdetben egy Radeon HD 6970, aztán a jövőben mellé még egy kártya (esetleg egy komolyabb), tehát CF jól muzsikáljon az alaplapon és férjen is el két igen méretes kártya, legyen megfelelő a bővítő slotok kiosztása/elhelyezése.
    - ház nem tudom mennyire lényeges (tudom, méret miatt lehetnek gondok...), tehát ezt néztem ki:
    [link]

    Nagyjából ezek azok a tényezők, amik szerintem fontosak lehetnek a lap választáshoz! :)
    Azért ha lehet, ne legyen extrém árú... Példaként felmerült bennem ez:
    ASRock P67 Extreme-4.
    Ez megfelelő lenne, vagy rossz gondolat?

    Előre is köszönöm a segítségeteket és tanácsaitokat!

    [ Szerkesztve ]

  • Yhron

    csendes tag

    válasz Hunork #29648 üzenetére

    Köszi szépen! Én is nagyon örültem, amikor ráleltem erre a házra! :) - persze, aztán legyen is a boltban, mikor szükségem lesz rá...
    Az alaplapi ötletet köszi, utána érdeklődök, hogy ezt be tudják-e szerezni a boltban.
    Ha esetleg nagyon nem megy a dolog, akkor azért az sem lenne rossz, amit eredetileg írtam?

Új hozzászólás Aktív témák