Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz dokee78 #22582 üzenetére

    Szeva!Asrock 870 Extreme3-as ami még jóval olcsóbb is(21 ropi).Én is 955Be-t hajtok benn és 4ghz azért összejött benne.Megbízható olcsó lap,bírja a nyúzást és mindent tud mint a nagyok(én is ezt tartottam meg a végén és nem is bántam meg).Ha több a keret rá akkor bepróbálhatsz egy 880G Extreme3-ast ami 25 ropi.Ez még egy picit erőteljesebb lap(25 ropi körül),komolyabb tápellátással és hűtéssel,bár ugyan annyit ment a procim mindkét lapban(ehhez a kettőhöz volt szerencsém személyesen).Mindkét lap nagyon megbízható,tudják a 8-8-as CFX-et is(használtam is)és mennek benne az említett memóriák.Ha jól emlékszem még a hivatalos támogatásban is benne vannak.Ha meg igazán elmebeteg tuning lapot keresel(már a 30-as kategóriában)akkor meg az Asus lapokat kell befigyelni,mert a legmagasabb FSB-ket ezek a lapok tudják stabilan,bár egy Be-proi mellé szerintem ez felesleges.Az említett lap amúgy az ASUS M4A88TD-V EVO/USB3(ez volt nálam teszten) ami 27 ropi körül van és ha jól olvastam ez a lap is támogatja az említett memóriákat,viszont csak 16-4-es Cfx-et tud ami nem éppen ideális(bár nem is ez volt a kérdés).A 30 ropis kategória jelenlgi csúcsa(számomra,már ha csak a tuningot nézzük)az ASUS M4A89GTD PRO.Ez már tényleg über lap 30 ropiért csak sajna ezen nincs USB3,de ezen kívül mindent tud(8-8-as CFX) :K Szerintem ár teljesítményben a 870 Extreme 3 a nyerő a második helyezett(az ára miatt) az Asus 880-as lapja.

    zone:Végeredményben működne,de "régi"Nv chipset-re épül erősen belépő szintű és tuningba nem egy bajnok.Én tuti nem venném meg...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák