Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Beniii06 #9648 üzenetére

    Hát én egy céghez biztos nem vennék ASUS SOHO routert, főleg nem ha VPN is lényeg, mert ott elég kevés a teljesítménye, a Mikrotik erre a célra a legjobb, vagy esetleg egy egyénileg épített PC pfsense-el, illetve egyéb custom router OS-al, bár ha a VPN teljesítménye a lényeg, akkor elég drága lesz alá a hardver.

    (#9649) vkp: És ezt most kinek céloztad? Amúgy ha úgy nézed, hogy a router a route/routing szóból ered, akkor valóban. Egyébként talán senki nem követelőzött, vagy legalább is én nem emlékszem ilyenre, de mint írtam, nekem nem ezzel a résszel volt problémám.
    Az meg hogy elbutult világban élünk, az nem csak az elbutult emberek hibája, ezeket az embereket valaki/valakik butává teszik célzottan, illetve nem tesznek azért, hogy okosabbak legyenek (vagy éppen tesznek, hogy ne és direkt elkúrják az oktatást amennyire csak lehet), gondolok itt a kormányokra, akiknek jó is a birka, aki megszavazza őket, ők meg jól eléldegélnek a milliós fizetésen, holott 40 ezer forintból meg lehet élni, főleg mikor 340 forint 1 euró ...
    Szoktam mondani, hogy nem egymásnak kell esni, mert ez a célja az ilyen szar hatalomnak, hanem meg kell fogni és a mocskot el kell takarítani az ilyen helyekről, egyéb esetben nem kell csodálkozni, hogy ilyen szar elbutult világban élünk, hiszen sokan asszisztálnak is hozzá, na de nem akarok nagyon elmenni a politika felé.

Új hozzászólás Aktív témák