Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz Graphics #88585 üzenetére

    Nem élvonalbeli tápgyártó. Ennyi.

    Nincs ezzel semmi baj, ettol meg lehet korrekt bronz tapja, szoval ettol meg nem lenne szar, csak nem a legjobb.

    De mondom, ha Te ezt jobban tudod itt , akkor megkövetlek :)

    Ugy latszik, hogy van olyan, amit jobban tudok, pl. az egy meres nem meres aranyszabalyt azt tuti, de a korabban mar leirt 'anekdotakra nem erdemes alapozni' szabalyt is, es meg valoszinuleg egy csomo mas dolgot is. Persze ez tereles, amikor azt firtatjuk, hogy milyen problemat ismersz egy konkret tap eseteben, es az derul ki, hogy semmilyet, akkor tok mindegy, hogy en mit tudok jobban, mivel nem en mondtam, hogy szar.

    Más sem ajánlja. Fogjatok neki es cseszegessetek mar oket is egy kicsit :) nekem pont eleg volt

    Pillanat, te voltal az, aki megint felhozta, en mondtam, hogy kar volt. Ha legkozelebb hibas taprol hallasz ne hozd fel, es akkor nincs mit szamonkerni. Vagy akkor ugy hozd fel, hogy kiderult, hogy ez vagy az az alkatresze szarul van meretezve, vagy a specifikacion kivuli ertekeken mukodik, vagy akarmi, konkret muszaki tartalomba koss bele.

    Valaki ajanl vmit, meg vmit nem aztan hienaskodas megy..

    Nem, tovabbra is a fikazas es szarozas, meg a 'na ugye megmondtam, hat az apron is van _egy_ hibas' miatt van ez, ja es a kettos merce miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák