Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz 04ahgy #22931 üzenetére

    450es Chief/FSP nem biztos, hogy elég.

    nálam a q6600@3.0 + 6950@stockkal 460Won peakel konnektorból a fur+prime. Crysis 430W. északi híd kiesik, de a proci 10-50Wal (enyém alul van feszelve, IBT 60-80W körül van), vidkari 50Wal (crysis throttlingol pl) többet eszik. BF3 ütötte ki elvileg, az meg elvileg beterhel négy magot és elég rendesen a videokártyát.

    táp mögül csak a tdpket nézve legalább 350-400Wal kéne számolni 12Vn (1055Tből két revízió van), annyit meg nem biztos hosszú távon egy 450Wos táp lead. fspk amúgy sem szeretik a meleget (GLN és arra épülők semmiképp), a háza meg ekkora fogyasztáshoz nagyon határeset, a táp meg felül van. 40-45fokos ambietn szerintem simán meglesz fur+prime, még ha két 120as ventit bele is rak, fspk meg mintha szobahőre lennének hitelesítve (és nem 45re, mint pár gyártónál).

    de te ezt fizetted, ezért a különbséget jogosan kérik el.
    jaja.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Giii

    senior tag

    válasz 04ahgy #22931 üzenetére

    Szia!Nagyon korrekten leírtad,jót nevettem is közben.Igen ezeket énis elmondtam a srácnak.De ö mintha úgy jött le nem értene hozzá.Egy gond van ezzel kedves 04hgy,hogy a visszaküldést nekem kel állni!t

    Bios képnél a betük kissé fura alakot öltenek,amikor tölti a win7-et és bejöna logó,ott nincs semmi,amikor belép az opba akkor úgy képzeld el ezt a csíkozást,mint egy szivárvány alakú és kék csíkok szaggatva(2 cm mély és 20-25 cm hosszú.Megjelenít mindent,de amint dobok rá drivert,rstart után nem hajlandó bootolás után és a logó után megjeleníteni a képet!! Szerzödésröl annyit még hogy heves vérmérsékletemben azért is írtam hogy buta emberek,és azért is aggatam ezt a kissé "cinikus" jelzöt rájuk mert sajnos nem volt feltüntetve a tápegység.Még mondtam is öcsémnek hogy remélem nem egy noname lez benne.És lááám de egy noname tápot tettek bele.Beszéltem a sráccal,hozzáteszem kedvesek vtak,és mondták ha probléma van akkor a garancia értelmében kicserélik.Említettem a srácnak azt is hogy ez neketek miért éri meg?Nem lenne egyszerübb egy minöségi tápot betenni alá,minthogy problémákba ütköztök.A másik meg hogy a visszaküldést nekem kell állni.És amikor megkérdeztem milyen tápot biztosítanak,akkor azt mondták még az elején(mielött nem jött meg) hogy olyat ami biztosan elég a gépnek.Gondoltam kis naívan hogy hát megbízunk a "szakemberben". Néztem a tesztet pron és igen van ahol a kártya képes felvenni 350W-ot!! 125W-os TDp-s a proci,de ahogy olvasgattam pár watt eltérés van a 95 és a 125W-os közt.A lapról annyit hogy szerintem kifogtam egy jó darabot hiszen, Turbo Core kikapcsolva és 2,8-ról 3,6-ot elvisz.Úgy gondolom ez nem rossz egy ilyen laptól.Persze nem Ultra hihg lap ezt aláírom Elolvasom a szerzödést,de én tudod nem vagyok hajlandó ráfizetni.Néztem egy FSP Gold 550W-et is,de arra rákellene fizetni kb 15-öt ha nem többet. mennyivel jobb az alsó tápos mint a felsö?? Várom segítségeteket! Elnézést a hosszú írásért.Thx procinak és 04hgy-nak! :R :R

    AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Új hozzászólás Aktív témák