Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horri_

    junior tag

    válasz Cs1csó #142134 üzenetére

    Hm érdekes, nekem nem volt velük bajom, de akkor ezek szerint csak szerencsés voltam :K . Nekem a PCX-el van borzalmas tapasztalatom, garanciát akartak megtagadni ( ez annyira elfajult hogy a békéltető testülethez mentem, de legalább úgy megoldódott szerencsére) , visszaküldésnél jogszabályt akartak volna megszegni( 100 ezres monitort küldtem vissza, 2 nap után, mert nem volt valami jó, teljesen eredeti csomagolásban, egyedül az antisztatikus zacskóját dobtam ki, mert elszakítottam, erre jön az email, hogy csak 80%os áron veszik vissza hiányos csomagolás miatt. Miután belinkeltem az EU-s jogszabályt teljes áron visszavatték legalább. Mondjuk nem tudom melyik univerzumban 20 000 egy antisztatikus zacskó... 1 alkalommal meg rossz terméket küldtek. Rendeltem egy Imice PD-05 egérpadot és megkaptam helyette az egyel kisebb méretű Imice PD-04et. Legalább azt korrektül oldották meg egyből válaszoltak az emialre és mondták hogy ingyenesen küldik a futárt. Azóta többet nem rendelek a PCX-től.

Új hozzászólás Aktív témák