Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diniboy

    aktív tag

    válasz DR|FTK|NG #98437 üzenetére

    Mondhatni, találtam ilyen online kalulátort, kb ezek vannak, +1 ODD
    Tudom nem sokat érnek, csak a móka kedvéért csináltam meg :D
    Szóval nagyjából ezek az alkatrészek, és ez 420Wost ír . Gondolom ez is túloz picit, nekem sokáig ment egy elég idősen hozzám került 500wos FSP-vel a Giga 290OC és végülis nem volt probléma vele jó darabig, szegénynek kihajtottam a belét is :D
    Szóval neki tutira elég lenne JELENLEG egy normális 400wos táp. Csak ha pont gari után megy majd tönkre , vagy 2-3 év múlva nem lesz már elég a géphez, elvesztem a gépépítő szakember repumat nála :D És ez egy elég régi alaplap, meg proci akármikor tönkremehet akármi, és akkor lehet épp az FXek lesznek olcsóbbak, és akkor azt vesz. Úgy is jellemezhetnénk a gépét hogy THE Salvaged PC :))
    Szóval próbálom terelgetni az 500wos FSP felé, de a 17K már kiveri a biztosítékot egyeseknél, nem is értem :D
    Volt már itt (most használtam a keresőt ) de azóta már hátha van valakinek valami új tapasztalata erről: SF Silver Green SF-500R14SE
    lab501.ro teszt
    valami koreai teszt
    Tudom én hogy igyekeztek biztosra menni és csak jó tápot ajánlani de régen pl volt ajánlva olcsóbb cucc is, mint a Chicony Hipro 430W amit meg is vettem, használtam baj nélkül, míg nem lett kicserélve a Gigabyte Superb 460-am, és azóta is megy egy másik haver gépében (2012 óta, gond nélkül :D)
    Chieftec CTG-500-80P még mindig ajánlott? Az 15900, de akkor meg már megint nincs messze a 17k-s FSP Hexa...
    és akkor 12ről már megint itt tartunk -.-
    Bocsi a hosszú HSZ-ért de kicsit bosszantó ez a drágasszág

Új hozzászólás Aktív témák