Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonyibandi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Ismét szeretnék kérni egy kis segítséget. Adott egy Fujitsu P510-es gép egy elég speciális táppal, ugyanis, csak 12V-os kimenete van ill. egy 11V-os "external" kimenet, amit bevallom férfiasan még sehol sem láttam eddig. Szeretnék beletenni egy videokártyát, alapból a 750ti-n gondolkodtam, viszont eljátszottam a gondolattal, hogy talán egy 950-est tennék bele. Úgy tudom nem "illik" olyan táptól elvárni a külső VGA tápolást, ami alapból nem rendelkezik ilyen kimenettel, szóval erre a molex-to-6pin átalakítóra gondolok, viszont ha egy új tápot tennék bele vajon ezzel a 11V-os external kimenettel vajon mi lenne? Persze egyedi bekötést kellene készíteni, de gond lehet abból, hogy ez a 11V nem áll rendelkezésre az új tápegység esetén? A gyártói honlapon is "12V-only" PSU-t említ.
    Vagy a jelenlegi táp (12V1 és 12V2 2x17A) is elbírná a 950-est ezzel a 6pines átalakítóval? Egyelőre semmit nem szeretnék vásárolni, kérdéseim csupán ismereteim bővítésére fogalmazódtak meg bennem. Köszönöm a segítségeteket előre is!

Új hozzászólás Aktív témák