Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebaj Fóbiás

    aktív tag

    Sziasztok!

    Van egy régi, anno póker gépben szolgálatot teljesítő kompakt kis gépem asszem 386-os vagy max 486-os procival, nem emlékszem pontosan, rég foglalkoztam vele. Egy darab molex-en táplálkozik, ehhez kellene nekem valami méretben minimális táp, amit hozzárakva nem kellene mindig egy pc-ből kihúzni egy kábelt, hogy kapjon áramot. Ahogy elnéztem a pico psu cuccokat gyanítom valami hasonló megoldás jó lehetne, egy fölös laptop tápom pont lenne is, csak 10e forintot nem nagyon érne meg, akkor már inkább vennék egy minimál fsp-t. De persze megfúrni a fém házat és egy kicsi kerek tápcsatit belerakni százszor csinosabb és praktikusabb lenne. Lehet olcsóbban is találni ilyen pico cuccokat, vagy ne nagyon reménykedjek? Vagy csak a képen amit láttam csak a belső elektronika volt rajta de ezek mindig külső táppal együtt járnak, és esetleg lehetne csak a belső 12V->12V&5V részt is beszerezni egy meglévő laptop táphoz?

    Üdv,
    Fób

    Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

Új hozzászólás Aktív témák