Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    Hat gyerekek meg nem tudom eldonteni melyik legyen, A HX850W-el kicsit "melle" nyultam , a napokban szeretnem megrendeli. Szeretnem minimum 4-5 evig hasznalni, na meg en eleg surun valtok cpu+alaplap+vga kombot. A jelenlegi az adatlapon van, osszel meg lecserelem 2011-es platformra es lehet melle meg rakok egy 780-ast. A seasonic X-es 750 W nagyon jo arban van, de most nezem az 1000 W-os XFX-et ami platinium 80+.
    De azt is olvasom hogy nem annyira jo egy 1000 W-os tapot "csak" 20-40 % kozott leterhelni, visszont ezt nem nagyon ertem. Okozhat gondot vagy csak rosszabb a hatasfoka alacsony terhelesnel.
    Azt szeretnem kerdezni hogy eleg a 750 W-os X Seasonic peldaul ennek a konfignak: 3930K@4.5 GHz + Asus IV Rampage + 2 db GTX 780 SLi + 32 db ddr3 + 1 ssd + 2 db HDD Green + 1 Dvd-rw + hangkartya + vagy 8 db venti.
    Ezek volnanak a kiszemeltek :

    1. [link]

    2. [link]

    Megeri az 1000 W-os platinium XFX a plussz 10.000 HUF-ot, vagy ugysem hasznalnam ki. Mondjuk a masodik 780-as meg kerdeses, es a 2011-es platform az mondjuk plussz 70 W maximum, mivel a 3770K is huzva van.

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák