Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ACE-

    addikt

    válasz marinea2 #46441 üzenetére

    Üdv! Mostanában olyan problémám van, hogy a gép néha, mindenféle előzmény nélkül reseteli magát. A Windows újraindítás után csak azt mutatja hogy hibás leállítás történt, nem kékablak meg semmi dll-t nem ír hibánál. De van hogy órákig játszom gépigényes játékkal, akkor semmi baja, de van hogy elindítok egy videót, beletekerek, és leáll. Én tápra gondoltam először, de ha táp lenne akkor játék közben állna le leginkább, és pont nem olyankor áll le, amikor terhelést kap...

    Azt vettem még észre, hogy ugyanerre az áramkörre, amibe a gép is van dugva, van egy hűtőgép. Amikor az leáll, akkor a Win7 ad egy olyan hangot, mint amikor egy USB eszközt kihúzol. Ez sem lehet normális...

    Szóval a fenti hiba mire vezethető vissza? RAM-ot most cseréltem, az nem lehet a gond, proci nem nagyon szokott tönkremenni, videókártya még esetleg, ami szar lehet, vagy alaplap.

    Valaki találkozott már ilyennel esetleg? Az a baj hogy nincs fölös alaplapom, tápom, stb...

    Még egy kis adalék, VLC Player 2.0.6 elindítok egy filmet, alul a csúszkán beletekerek, reset... Van egy játék, amiben az alapmenüben belépek a setting-sbe, utána nyomok egy Apply-t amivel jóváhagyom a beállításokat, reset... Ezeknél mindig, másnál meg véletlenszerűen. Videódrivert éppen tegnap frissítettem, de ezek a dolgok már több hete előfordulnak. Mit tanácsoltok?

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

Új hozzászólás Aktív témák