Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Potzee

    addikt

    válasz csomi1977 #45453 üzenetére

    Én egy ilyen PICO PSU-val és egy 120W-os külső táppal hajtom az adatlapomon található konfigot. :B
    CPU (max.65W TDP) passzív hűtéssel, 1x SSD, 1x ODD, int.VGA - esetenként külső HDD saját tápról.
    A Tempest 410 a passzív CPU hűtés miatt kellett és az már megvolt korábban is.
    IDLE - 40-50W; netezés, zenehallgatás alatt kb.60W volt a fogyasztás még a HDD-vel. 90-95W-ig hajtottam meg félóra Prime95-tel :) Normál használat mellett a külső táp szoba hőmérsékletű (mintha a tv távirányítóját fognád) , egyáltalán nem melegszik.

    Az E-350-nel - szerintem max.50-60W-ot tudsz megetetni, úgyhogy a külső tápból vehetsz kisebb teljesítményűt is pl. 12V/7A/84W Fontos, hogy 12V-ot tudjon és legalább 6-7A-t!
    Rendelhetsz ali-ról vagy ebay-ről is, talán onnan olcsóbb...nekem rögtön kellett és a gari miatt vettem a linkelt boltból.
    Gondolom, hogy 1x HDD vagy SSD ill. 1x ODD lesz nálad is a felállás. Dedikált VGA-val még nem próbáltam a konfigot..csak netezek, filmet nézek, zenét hallgatok, munka, stb...de a 120V-os külső táppal kisebb VGA is elketyeg, pl. HD 6450, 6570...

    A CPU-ról levenném azt a kis pöcsköszörűt és tennék rá egy Scythe Ninja Mini-t! :D vagy egy nagyobb bordát és arra egy ultrahalk Be Quiet! ventit!

    [ Szerkesztve ]

    PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

Új hozzászólás Aktív témák