Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    Sziasztok!

    Költséghatékony megoldás kellene egy U3S3+i3-2100+GTS450+sallang mellé... Tudom, hogy a legideálisabb pl. egy Hexa400 vagy CTG400 lenne, de nagyon a határon táncolok pénzügyileg, s sokat tudnék fogni egy olcsóbb Hipro-val, így lehet, hogy az lesz a befutó...

    Azt tudom, hogy a rövid verziószámú 400-as és 450-es Hipro nem ajánlott, viszont azt nem, hogy az ajánlott 350-es és 380/430-asok közül melyiket vegyem...

    Olvastam, hogy darabonként változhat a csatlakozók száma. Honnan tudnám kideríteni, hogy az épp aktuális példányhoz milyenek vannak? Csak kézhezvételkor?

    A 20(24) és a 4(8) csatik mellett szükségem lenne egy PCI-E és 3 SATA tápcsatira (ez utóbbiból az egyik jó lesz akár IDE/SATA átalakítóval is (az SSD-hez úgyis adnak egyet)...

    220V-os kábel-t talán tudok szerválni máshonnan is, úgyhogy nem gond, ha OEM/BULK lesz a cucc...

    Valószínűleg alsótápos házba tenném, a CPU tápkábel rövidségét egy párszáz forintos hosszabbítóval terveztem megoldani, a többi kábel meg úgy vélem, elég lesz... Ha szerintetek nem, lgysz szóljatok...

    Szóval akkor melyiket vegyem:
    - CHICONY Hipro 350W Bulk
    - CHICONY Hipro 380W HP-D4302RWB2 OEM
    - CHICONY Hipro 430W HP-D4302RWR2 BOX
    - CHICONY Hipro 430W HP-D4802RWR2

    Még valami:
    Azt jól gondolom, hogy a Chieftec iArena szériáról még mindig nem tudjuk biztosan, hogy ajánlhatóak-e? Az áruk eléggé vonzó (még az S8-as típusszámúaké is), viszont nem szeretnék zsákbamacskát venni...

    Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket! ;)

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák