Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz Midway #16522 üzenetére

    Hali!

    Ajánlott kategória, és az árától függ, hogy különösen vagy csak simán. Nagyon halk, szóval nagy előre lépés lesz ezen a téren is. Egyébként a GTS250-el is max. 250W környékén fogyaszt a géped, de a GTS450-el már bő 30-40W-al kevesebbet fog.

    (#16525) Roxbury: Szívesen!

    (#16526) totyino77: Egyrészt szoftveres mérés nem mérés! Másrészt a mért értékek bőven benne vannak az ATX szabványban megengedett 5%-os kilengési határban, tehát ha valóban ilyen feszültségek lennének, akkor is teljesen rendben lenne minden. Harmadrészt nem létezik olyan táp, ami mindig pontosan 3,33, 5 és 12V-ot ad le. Még a legstabilabb tápok is kilengenek 1-3%-ot. Negyedrészt ne kiabálj! (Alapelvek...)

    (#16528) tamastoth: Szia!

    Cooler Master GX450. A Corsair felejtős ebben a kategóriában.

    (#16529) Phophilius: Szia!

    Nem azt írtam, hogy 8pines kell, hanem ha tuningolni akarsz, akkor kellhet 8pin.
    A GX szériáról alsó hangon legalább 10x leírtam, hogy mit kell tudni. Azt hiszem még tegnap is egyszer.
    Veszélyes GX-ek (Seventeam béllel):
    -RS-550-ACAA-E3
    -RS-650-ACAA-E3
    -RS-750-ACAA-E3
    Megbízható GX-ek (Enhance béllel):
    -RS-400-ACAA-D3
    -RS-450-ACAA-D3
    -RS-550-ACAA-D3
    -RS-650-ACAA-D3
    -RS-750-ACAA-D3
    Már kitárgyaltuk azt is párszor, hogy miért cserélte le a beszállítót a CM. De ez már kb. fél éves történet. Igen, bizony rájöttek, hogy a Seventeam egy hulladék. Több neves tesztoldal tesztpadján is elvéreztek.
    A Pixmania kerülendő webshop. Francia cég, a garanciáztatás 2 hónapig tart és egyéb problémák is felmerülhetnek. A GX450-et rengeteg helyen kapni, szóval érdemesebb megbízható webshop-okat keresni. A GX550 feleslegesen erős lenne a gépedhez, szóval időpocsékolás keresgélni a D3-asokat belőlük.

    (#16530) ansell: Igen, ajánlott a két TX.

    (#16531) mpierre: Szia!

    FSP 350-60APN.

    [ Szerkesztve ]

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák