Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danee29

    csendes tag

    Sziasztok.

    Épp a minap gondolkodtam egy új telefon vásárlásán, amikor szemet szúrt nekem a Motorola Moto X 149 $-os áron a motorola honpalján. Nem tudom, hogy ez reális-e vagy sem, de egy ilyen telefon ennyiért kb. ajándék számba megy. Nekem tetszik maga a telefon, de lenne vele kapcsolatban pár kérdésem.
    1.) Szóval most akkor a 16 GB-s tényleg 100$ és a 32 GB-s tényleg 149$?
    2.) Mivel itthon nem kapható ezért gondolom a frissítések se jönnek rá ügye? Vagy tévedek? Mert ha igen, akkor eléggé elgondolkozok rajta. :)

  • danee29

    csendes tag

    Szóval az én kérdésem ezzel kapcsolatban kicsit bonyolult. :D Nem tudom, hogy milyen telefont lenne célszerű vennem ezért kérem a segítségeteket. :) Szolgáltatónál (T, mert az egész család az) akarom venni. Hosszútávra min. 2 évre. Csúcstelót, mert sokáig szeretném, hogy jó legyen az aktuális játékok miatt (kell az idő eltöltés, ha nagyon unatkoznék) és a jp multimédia miatt (fontos a fényképezés és a zene leginkább). Egy jobb fajta akumulátorral rendelkezőt szeretnék (néha a jelenlegi 3 nap használat után kér csak kajálni, de a minimum az egy nap a keményebb zenehallgatással és netezéssel). Főként nagyobb kijelzős kéne, mert egy gép van, ahol este bátyám nyomul így nekem telóról kell lennem és így egyszerűbb lenne. :) Samsungot rossz tapasztalatok miatt nem szeretnék, de leginkább a HTC One-on esetleg a Note 3-on a G2-őn és a 1020-on/1520-on esetleg még Z1 (tudom az összes itt van, de igazából mindegy a márka számomra, mert nem villogni akarok vele) - csak nem tudom a fakó kijelző stb mennyire megy a minden napi használat rovására - kattogok. Vélemények, tapasztalatok érdekelnének, hordozhatósági faktor meg ilyenek. :) Igazából a melyik a jobb... Én nem tudok dönteni. :) Előre is köszi a válaszokat. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák