Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M-63

    tag

    válasz deadelon #179273 üzenetére

    Igazából én még nem kaptam olyan parfümöt, ami ugyanaz lett volna. Ez a konkrét példa a versace eros edt teszter. Teszter mintát rendeltem a vivantisrol 2mlst. Rendeltem notinon más volt (nem nagyon, csak mintha egy két összetevő más lett volna, fujva a csuklón más volt) tartossag ugyanaz, visszakuldtem azt hittem hamis, aztan rendeltem masik helyről az is más volt. Azt már nem küldtem vissza mert hasonlitott, ugyanúgy, mint a notinonal csak kezdő voltam aztán azért kuldtem vissza. És elmentem a helyi drogeriasba ott is hasonló, de kicsit más volt. De ugyanez volt a helyzet a sauvageval, kb ugyanaz volt az edp a 3 esetben, de minimális eltérések vannak. Aztán vettem egy 17 vagy 18as batch sauvaget használtan, de originalt és az is eltér a többitől, mondjuk tartósságra jóval tovább tart, viszont a projekcio gyengébb. Szóval a fene se érti. Szintén így volt a CB, az aventus, eros flame, 1 million parfüm, man in black. De ezek "csak" 2-3 helyről voltak (hivatalos és eredeti mind) de egyik sem volt teljesen ugyanaz.

Új hozzászólás Aktív témák