Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M-63

    tag

    válasz sfdrakex #179231 üzenetére

    Megnéztem a videót 2x is, felfogtam a dolgot és ugyanaz a véleményem, mint előtte el is mondom miért.

    Kis hal vagyok ugyebár 450-500 ezres nettommal, engem végképp nem érdekel, hogy az adott forgalmazó honnan szerezte a telefont, mert bekapcsolom megy? Megy. Fog menni? Fog. Garancia érdekel? Nem. Miért? Írtam, sok veszekedés volt a hivatalos üzlettel meg a szervizzel a jótállás miatt. Volt értelme? Nem, csak a postaköltséget pumpaltam bele a dologban (volt ahol azt kifizettek), de érdemi változás nem volt, a gépet ugyanolyan szarul visszaküldték, de írhatom nyugodt szívvel, hogy gépeket, mert nekem 1 számítógép és 2 notebookal volt problémám, de a csaladban is voltak gondok a garanciával, mert épp a csavar ki volt csavarva azert nem fogadjuk el vagy mert nem tudom már mi kifogást találtak. Szóval köszönöm nem. És nekem számít, hogy az adott telefont 20-30ezer olcsóbb e vagy sem. És valószínűleg a xiaomi termekek árai ezért esnek és nem tartják az áraikat, ami nekem kishalkent csak jobb, mert az olcsóbb terméket még olcsóbban veszem meg.

    Persze nem azt mondom, hogy ez a helyes, mindenki azt tesz amit akar, nekem megfelel, neked nem, nem vagyunk egyformák és ez így van jól.

Új hozzászólás Aktív témák