Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utgyuru

    aktív tag

    Sziasztok,

    Általános használatra szeretnék venni egy telefont, legfontosabb, hogy megbízható legyen, nem akarok megmagyarázhatatlan hibákkal küzdeni. Előéletem és preferencia miatt Samsung felé húzok, az elsődleges jelöltem egy A6 lenne, arra lennék kíváncsi, rábesznélnétek-e helyette valami másra. Kínai telefonok kizárva, Xiaomit se nagyon akarok (volt már korábban, életem legrosszabb telefonja volt). 6"-nál nem mennék feljebb

    Prioritási sorrendben, ami még előny:
    - (ha a memória nem bővíthető, akkor min 64GB)
    - Minél hosszabb üzemidő
    - Dual SIM
    - Kamera (nyilván ebben az árkategóriában sokat nem várok, de próbálnám kihozni amit lehet)
    - Minél frisebb Android támogatott legyen, esetleg a következő főverzióra frissíteni is legyen esély
    - Vízállóság
    - Gyorstöltés

    Elsősorban szeretném magyar garival megvenni, de nem szolgáltatónál, itt ami kérdésem lenne, hogy honnan tudom, milyen garancia van rá, ha nincsen kiírva? Merjek nem mainstream boltból venni itthon? Ha már nem gyártói gari van, annyira a külföldről rendelés sem zavarna, de egyelőre nem láttam annyival olcsóbban külföldről, hogy érdemes legyen.

    Keret: 80E, de ez kicsit lehet rugalmasabb (~15%), ha mondjuk egy "szinttel jobbat" tudok találni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák