Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz w333 #20319 üzenetére

    "Különben kíváncsian várom hogy mi lesz a kiválasztott" Na arra én is...
    Eleve úgy kezdődött hogy m9
    De : s810, szar akku, gyenge kamera
    Bejött az hogy 6.0 miatt jó lenne a fingerprint(na meg amugy is egy ideje azt gondoltam nekem tök jó lenne.)
    PErsze jött a g4 a bestbuy android, imádtam a g2-őt is amit persze mai napig sajnálok hogy eladtam , persze a sárgulás miatt főleg.
    Tetszik a g4 kamera szoftvere főleg a manuális, és az hogy sötétbe nem veszett lassú a kamera mint a g2-be.
    Sd bővítés jó rendszer ,jó kamera és tetszik is barnába és ez a legolcsóbb.
    Elkezdtem gondolkodni one plus 2 -n is , abba van fingerprint, stb stb,
    De kínai , s810 és nem a legjobb telefon. Plusz ormótlan telefon, és a jack ! aljzat is felül van.Azt tudni kell hogy nekem csak olyan telefon kell amin alul van, én ennek az elhelyezésnek a híve vagyok.
    Tök véletlen láttam g4 vs galaxy s6 képet, akkor esett le hogy a g4 melette nem valami szép.
    Na mondom rühellem a samsungot olyan sose kell .
    Aztán nézegettem pár emberrel privátoztam g4ről és s6ról is .
    Rájöttem hogy ezek alapján az s6 még tetszik is, sőt mindenbe meg felelne.
    Különösen a 32 gb alap, wireless charge, gyors töltés, és fingerprint, plusz 5 coll amin nekem fontos lenne nagyon és a kb mindenhol győztes kamera(ez mondjuk annyira nem fontos persze)
    Nézegettem egy rakat videót, meg beszélgettem és eddig állítólag a tw már nem az a laggos fos.
    (állítólag)
    Tetszik is veszettül a telefon feketébe.
    UGyan akkor a szokásos droid betegségek, multi task rémhíre az s6on, stb miatt motoszkál az i6.
    De mint írtam szakasztársnak van, és annyira nem voltam elájulva tőle .
    Használt i6ért is kellene pár hónapot gyűjteni, de a fos thl melett kín szenvedés lenne február után még pár hónap.
    Újonnan meg ez a legdrágább.
    És még ott van hogy van egy fasza otg pedriveom, jó pár google play app megvéve, meg tervezek még többet is.
    Szóval jelenleg az van hogy s6 kéne .
    Annyira a droid sem szar már amúgy hogy valóban az ios legyen az egy értelmű győztes.
    Ja lumia 950 és elgondolásba volt, aztán wp10 topikba olvasgattam, meg appokat meg néztem és csak pár napig volt pakliba, :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák