Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz batai15 #20320 üzenetére

    Na jó akkor erre reagálnék ...

    Különösen a 32 gb alap, wireless charge, gyors töltés, és fingerprint, plusz 5 coll amin nekem fontos lenne nagyon és a kb mindenhol győztes kamera(ez mondjuk annyira nem fontos persze)

    A 32GB az tény hogy egy jó dolog kb. 25GB szabad, Wireles Charge (nem egy nagy bumm, max az elején) lighning csatlakozó sokkal jobb (bárhogyan tudod csatlakoztatni ez nekem pozitív), gyors töltés semmit sem ér mivel sokkal gyorsabban merül, fingerprint (ujjlenyomat olvasó) i6 esetében sokkal pontosabb, míg az S6 kb. 10 -ből 2X hibázik addig az i6 100 -ból talán 1X, az 5.1" méret még nálam is belefért (de fogásra az i6 kényelmesebb) kamera tényleg jó az S6 -ban viszont nagyon nem természetes amit fotózol vele (teljesen más színvilág és kicsit mos az algoritmus) videóban szintén az i6 a nyerő az S6 sem rossz viszont én nagyon szőrszálhasogató vagyok és videók alatt az S6 olyan mintha picit röcögne (akadna a kép) i6 esetében ilyen szintén nincs :K

    Tessék erről beszélek ... Videó mintha kicsit akadozna az egész :(

    i6 még sötétben is brutál videót készít Videó !

    Aztán még itt egy esti videó S6 -al Videó !

    Összességében nem rossz az S6 sem, viszont nagyon szeretne hasonlítani az i6 -ra ami nem feltétlenül sikerül neki :))

    Szóval mindenképp előbb nyomkodd meg élőben az S6 -t, mielőtt megveszed !

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák