Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • NTonee

    veterán

    válasz aggleány #24756 üzenetére

    Én nem így látom. :( Neki volt egy elképzelése és azért jött, hogy megerősítse a fórumos nép. Alcatel kell, mert a haveroknak az van. :F Erre elkezd olvasgatni, megdöbbenve látja, hogy itt mindenki zétéezik, meg hátécézik és megijed, hogy a fórumot elfoglalták a gonosz sárga manók (rasszizmus nélkül értendő!) és majd a kezébe akarják lapátolni a kínai dzsunkán összegórált fost. Sajnos sokak fejében még mindig szitok szó, ha valamire azt írják, hogy kínai. Jó lenne ezt elfelejteni végre! (mellesleg a hátécé nem kínai)
    Én a (saját első) reakciómat nem érzem támadónak. Annyit írtam le neki is, hogy kicsit azért tájékozódni kellene, mielőtt dobálózni kezdenénk a nóném, meg sz@r jelzőkkel, meg a lesza.omokkal. Vagy, ha ennyire kiképzettnek érzi magát okostelefon témában, akkor ne jöjjön ide hergelni a tömeget. Vagy legalább fontolja meg az ajánlatokat, ha már kérdezett és ne rögtön zárja ki az összes gyártó termékét. Vegye meg a haverjai által használt Alcateleket, legyen boldog vele. Van azok között is használható darab, de itt senkinek sem fog azonnal ez a gyártó eszébe jutni, ha okostelefonról van szó.
    Egyébként lehetne annyi pénzért a régi htc wildfire-t venni, 45ezerért újonnan is elérhető. Én nagyon ajánlanám, mert jó teló volt és most sem kuka kategória. Remekül lett optimalizálva, így fel sem tűnik jóformán, hogy kevés a proci és memória alatta. Az Alcatel telói meg sem közelítik.
    És nem pár márkát nem szeret, amit mi igen, hanem egyetlen okostelefon márkát sem szeret, ami minőséget gyárt. Mert neki azt mondták a haverok, hogy a zzalcatel, csak az a király. Meg a nokiának a kamerája a csúcs.

    [ Szerkesztve ]

  • umek7

    őstag

    válasz aggleány #24756 üzenetére

    Így már tiszta sor, csak munka után én is harapósabb vagyok mikor olyan böszmeségeket olvasok mint amiket. A HTC-s dolog is igaz, csak próbáltam arra általánosítani hogy akinek okostelefon kell és körbenéz, mert nem feltétlenül az az első dolga telefon vásárláskor hogy a mobilaréna fórumában a "melyik okostelefont vegyem?" topikba benézzen, sőt, nem is ismeri az oldalt csak később talál rá, az azért lehet hogy találkozni fog vele. Aki meg név alapján ítélget az magára vessen. Az meg megint más hogy aki ismeri, és lusta vagy nem ér rá vagy teljesen mindegy milyen okból nem nézett körbe, ergó tudatlan az jogos ha itt teszi fel a kérdést, de néha (igen, ilyen ripacs vagyok) csak annyi hiányzik hogy tegye hozzá az illető "szerintem" (!!), mert kijelentgetni olyan dolgokat amiről végülis fingja sincs, mert tudatlan a témában, az jó hogy kicsit idegel. Alapjáraton elmegyek az ilyenek mellett, elsőnek is humorosan jegyeztem meg a dolgot. :)

Aktív témák