Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Vovi1

    aktív tag

    válasz tariattila #12384 üzenetére

    Azt hiszem neked is nyilvánvaló, hogy az Android csak egy keret, amire a gyártó tetszés szerint készíthet szoftvert. Ezért van, hogy az LG az 1.5-ből többet kihozott, mint a többi gyártó a 2,1-ből. Csak hát az LG a fórumon nem kedvelt, talán az Aréna kivétel. Tehát a váltás nem azt jelenti, hogy átcímkézem a program nevét, hanem az újabb lehetőségeknek és fejlesztéseknek megfelelően teljesen át kell írniuk a régebbi fw-t. Ezért lassú az SE, ezért marad le. Egyébként pl többet kihozott a videó driverből, mint az alap Android sajátja. És ugye a hardver közben nem változik, pl ha nem volt benne rádió hardver, nem is lehet rá csinálni szoftvert. ( pl. az LG 1,5-re épített rádiót, kihúzós qwerty-t, 5 mp-s kamerát -bár szerintem gyenge - stb, ezek nincsenek a többi hasonlóban)

    Ja és néztem filmet Legenden és X10-en, hát nem egy súlycsoport (az x10 nyert) Egyébként csak arról írok amit kipróbáltam, nem hallomásból, vagy külföldi fórumokról szerzett információkról, bár azokat is olvasom.

    Az SE 3Q-ban ígéri a 2,1-et, de a napokban megjelent új hivatalos fw is gyorsított a rendszeren.

    Szerintem egyébként a HTC jár az Android fejlesztések élén, bár a multimédiás rész nem a csúcs, nem arra fejlesztettek, hanem a közösségi rendszerekre. Egy év Aréna után nekem a multimédia a legfontosabb, azt mégy egy Android sem érte el. pl Dolby sehol sincs, talán az új LG-kben lesz, pl.Lu2300

Aktív témák