Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz #16729600 #6246 üzenetére

    Végigolvastam amit írtál, nálam a max ill. maxhoz közeli beállítás egy kutya! Örülök hogy nem veszed személyed elleni támadásnak! :R

    További félreértések elkerülése végett pusztán annyit akartam mindezekkel a dolgokkal mondani, hogy amennyiben egyszer is előfordult már veled az, hogy multi közben egyszer is idegesebbé váltál vagy rácsaptál az asztalra a játélbeli történések miatt (nem, itt nem az fps dropra gondolok..), akkor megítélésem szerint nem azzal kéne foglalkoznod hogy meddig esik le és/vagy beesik-e 20/30 alá az fps Mantle alatt max grafon.

    Videokártyát sem ez alapján kéne vásárolnod. Sokkal inkább azzal, hogy találj egy olyan beállítást ahol nem esik 80-100alá, mert ki a bánatot érdekel milyen szép az ég, amikor egyes játékbeli szituációkon fel tudod spanolni magad. Az az előnye is megvan a "megfelelő" beállításnak, amellett hogy nem esik 80-100 alá az fps, hogy pl. magas karakter részletesség és alacsony teszem azt épület textúrák társaságában jóval könnyebben/gyorsabban/hatékonyabban tudsz lőni/reagálni, messzebre látsz stb. Ne vakítson el "annyira" a nap szemből és hasonlók. A hangsúly az egyes beállítási részletességek közötti kontraszton van, még nem találkoztam olyannal aki ne örült volna annak ha a scoreboard felsőbb szegmensében végzett volna..! ;) Sokkal jobb feeling mint az a tudat, hogy olyan géped/videokártyád van ami maxon visz x/y játékot multiban és mimásra szolgál az egész ha nem arra, hogy jólérezd magad?!
    Azért azt nem hiszem, hogy amennyiben eléred a minimum 80fps-t adott beállításokkal, még mindig szaggatna Mantle alatt, a DX-el szembeni extra folyamatosság élményt pedig meg fogod kapni. :B

    Persze, mittomén VGA vásárlás után pár pecig mérvadó lehet és információval szolgál az mennyi fps-el megy maxon multiban, meg hova esik le. Napi játékhoz multiban.., hát.., NE! :N

    Ez persze csak egy ember véleménye/témával kapcsolatos megközelítése. :R
    A topicban sok helye persze nincs.., csak hamár belementünk. :U

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák