Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orkester

    senior tag

    Sziasztok!
    Ma megbüntettek a vonaton. BKV bérletem van, így 1 megálló miatt ma nem vettem jegyet. 5 kalauz/ellenőr volt a vonaton, és gyakorlatilag aki felszállt azt megkeresték és kérték a jegyét. Általában mindig probléma nélkül adtak jegyet bárkinek, aki nem vett (legalábbis az elmúlt kb. fél éve mióta újra ezzel járok), velem is előfordult már, ezért nyugodt voltam, hogy ez már így megy és nincs az a szigor mint régen. Vagy mi van ha elalszom és 2 megállóval odébb kérik a jegyet? Akkor is 2600Ft+jegy, mert aljas módon lógtam? Vagy ha mégis messzebb kell utaznom le kell szállnom jegyért és várnom akár 1 órát a következő járatra?
    Az is meglepett, hogy ha nincs nálam 2600Ft, akkor személyit adjak, majd fizethetek később több mint 8000Ft-ot, plusz bekerülök valami Mávos (fekete?)listára.
    Gondoltam megosztom, hátha más is szokott az ellenőrnél jegyet venni.

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák