Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Drizzt #4 üzenetére

    :)

    ***

    azért nyitottam, mert a foci topikban van pár, stadionépítést kritizáló egyén, akik egyenként már vagy 10x leírták a véleményüket, semmi újat hozzá nem téve, és meguntam.
    így csak belengetem a bosszantásukra ezen topik linkjét... :D

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • Skipp

    senior tag

    válasz Drizzt #4 üzenetére

    A szombathelyi stadionhoz annyit, hogy lenne annak értelme, csak ésszel kellene csinálni ezt is. Persze akkor kevesebb a mutyipénz. :))

    Terveznek 15-20e befogadóképességű stadiont. Minek. Legfeljebb Fradi + Zeg ellen lennének/ lennénk 10-et megközelítően, ekkora max kapacitás tökéletesen megfelelne. Lehetne belőle egy hangulatos, zárt, jó akusztikájú arénát csinálni, nem egy kétszer akkorát, amiben elveszik ~2300 ember egy átlagos fordulóban. És lenne értelme, mert ami most van, az egy 40 éve épült betonteknő, amiben azért vannak műanyag székek, mert a szurkolók felszerelték őket, amikor bronzosok voltunk. Egy modern, viszonylag olcsó fenntartású stadionra igen is lenne szükség és igény is.

    Ezt a nagyzolós stadionépítést - ami sokkal többet elvisz, mint az ész megkívánja -, én sem tudom támogatni, lenne máshol hely a pénznek. Egy modern, ésszerűen megtervezett stadion ötlete mellé viszont maximálisan oda tudnék állni.

    [ Szerkesztve ]

    Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

Új hozzászólás Aktív témák