Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rivaul

    addikt

    Nem letörnek hazafele bmeg :W Kanyarodnék jobbra, a mellettem lévő meg index balra és meg is indul. Erre egy kósza elhatározásból még is jobbra jön és a bal első kerékjárattól farig tépi az autóm... Én meg fel a padkára... 3 alu, egy elektromos és fűthető tükör meg a teljes bal oldali fóliázás ami kuka, ezen kívül a bal első sárvédő egy kicsit megnyomódott :(((

    Elismerte a hibáját de nem volt nálunk betétlap. Lefényképeztem az iratait és a forgalmit, illetve írtam gyorsan egy füzetlapot hogy ebbe az időpontba elismeri a károkozást. Azt aláírta szem számmal és címmel. Feleségem letanuzta és egy másik ürge aki a károkozó kollégája volt de ő csak aláírta mert nem volt nála apapír. Ilyenkor mi van? Képek készültek, a kocsi nem az övék hanem a főnöküké. Mehetek így a biztosítóhoz? Azt mondta hívjam fel holnap és ha úgy jön ki kifizeti de nem biztos hogy képes lesz ezt a kárt zsebből rendezni...

    Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Új hozzászólás Aktív témák