Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noryta9

    csendes tag

    Hát igen...Akit szeretünk azt sosem feledjük el... Lehet az egy rokon, egy barát,vagy maga a szerelem... Vagy bárki, akit szerettünk,ha csak egy kicsit,de szerettünk az mély nyomot hagy benünnk, és ha újra találkozunk vele, vagy újra eszünkbe jut,biztos,hogy fájdalmat fog okozni. Nehéz az élet. Szeretni megtanít,de feledni soha! De talán jobb is ez így, mert sok-sok kudarc után megtaláljuk azokat az embereket,akik nélkül nincs értelme élni!
    Csak mindenkiben felmerül a kérdés,hogy én mikor fogom megtalálni? De a válasz már lehet,hogy meg is van, hiszem lehet,hogy az a valaki éppen ott áll mellettünk és arra vár,hogy mi is észrevegyük! Csak ezzel az a baj, hogy szinte senkinek nem jó az,amiért nem kell küzdeni,vagy amiben nincs kihívás...És ezért elsétálnak az olyan dolgok mellett,amik igazán értékesek! Nyitott szemmel kell járni! És hinni kell, hogy még van megoldás.
    Talán én is elfelejtem egy nap azt a fiút,akiért most meghalok,de eltelhet 10 vagy 20év,de ha akkor újra látom tudni fogom,hogy valaha Őt is szerettem...Vagy inkább az,hogy valaha Őt szerettem...

    Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

Új hozzászólás Aktív témák