Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jasonka

    aktív tag

    Üdv Mindenkinek ! HELP !

    Tekintve hogy a telon lévő „SIM eszköztár” nevű alkalmazás indításakor azt írja ki, hogy : „Az alkalmazás már nincs telepítve a telefonján” (én biztos nem szedtem le…) úgy gondoltam visszaállítom a gyári állapotra...

    Ez meg is történt – azóta ha hívás érkezik nem tudom se fogadni, se lerakni / elutasítani. Hiába nyomok akármilyen feljövő gombot (röviden v. hosszan) egyszerűen nem történik semmi, a készülék rezeg, kiírja, hogy bejövő hívás, feljönnek a gombok, de nem tudom a hívást fogadni – többszöri próbálkozás után sem. :O

    (Mellesleg a reset előtt fent lévő és működő Kaspersky víruskergető sem tud azóta feltelepülni, mert telepítés közben „-29” errorral megszakad… de ez hagyján...)

    Újból reseteltem a gyári beállításra, de most sem tudok hívást elfogadni. :W
    Hívni viszon tudok mindkét kártyáról, és a hívás létre is jön… :F

    Ha a hívástiltás menűpontban próbaképpen kipipálással letiltanám pl. a nemzetközi hívást kéri a négy karakteres jelszót, de azt írja ki, hogy „Hálózati vagy SIM kártya hiba…” (mindkét kártyánál)
    NEM ejtettem el, NEM dobtam le, NEM szedtem ki bekapcsoltan
    a SIM kártyákat, stb. :(

    Kérdéseim : - csak a szerviz segíthet ? (sok rosszat olvastam a kijelölt márkaszervízről, emellett kellene is a telo a
    hétvégén…)
    - mi lehet a „házi” megoldás – esetleg rootolás ? :F

    [ Szerkesztve ]

    Hja kérem ! A Belváros !...

Új hozzászólás Aktív témák