Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shad0w

    senior tag

    válasz Speed® #10753 üzenetére

    Hm, felraktam már 10+ ilyen hűtőt, többnyire gyárikat meg Hyper TX2-t, felénél új volt a gép, másik felénél inkább kivettem az alaplapot. Ezek szerint nagyon pehhes lehetek, mert csak fél testtel ránehezedőssel találkoztam :) . Amúgy azért hiszem, hogy kiszedve jobb, mert akkor a pöcök fehér részének úgy lesz alátámasztása, hogy közben nem görbül az alaplap fél centit. Namind1, hálisten még egyik munkám se okozott károkat, több éve üzemelnek amiket összeraktam. (memória, vidkari hibákat nem számolva)
    A gigabyte lapjai, meg olyan kattogásba/recsegésbe kezdenek ha hozzájuk nyúlok, hogy nekem fáj, ezért is inkább kiszerelve szerelem őket. :)

  • gkozak

    tag

    válasz Speed® #10753 üzenetére

    Köszi a választ Speed(R)!

    Miután írtam tegnap, hogy nem sikerült, képzeld kaptam egy critical temperature figyelmeztetést és azonnali shut down-t nyomtam neki. Azóta be se merem kapcsolni... :(

    Arra gondoltam, amit Te ajánlottál, hogy Hyper TX 3-ra ill.VF1000-esre cserélem a hűtőket.

    Szvsz a VGA hűtő lesz a ludas, azt hallom folyamatosan üvölteni, ahogy próbálgattam állítani a ventifordulatokat azt hallom folyamatosan.

    Egyébként tegnap még levenni sem tudtam a CPU hűtőt, mert ahogy a kis kallantyúkat kiforgattam vagy mi, egyszerűen nem engedte levenni a hűtőt, vagy vmi mást is kellett volna csinálnom? Inkább visszaraktam bár sztem az sem sikerült a legjobban.

    A táp és a ház ventik eddig se voltak hangosak szvsz, de ha meg lesz a GPU/CPU hűtők cseréje ráhallgatok azokra is.

    Az igényem csak annyi lenne, hogy halk és hatásos hűtést kapjak, amit nem kell folyamatosan figyelnem, hanem auto módon kezelje a gép.

    G.

Új hozzászólás Aktív témák