Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ktomek

    aktív tag

    válasz bélanéni #310 üzenetére

    Tisztelettel:

    "szuper inventory" ... ilyen rosszat még nem láttam. Tetszett-e játszani valamelyik Dungeon Siege-dzsel? Ebben a játékban kiidegel, hogy csak a 2 táskányi cucc lehet nálunk. Ugyan miért?? Mert így közelebb van a realitáshoz? Röhej. Aranypénzből viszont elférhet nálunk akár 50000 darab is :D ...aztán, ha fel akarok venni egy nagyobb cuccot, előtte 5 percig kell pakolásznom az inventoryban, hogy elférjen, hogy megtudhassam, h mégsem kell. :D:D Áááá!

    Én 1680x1050-ben nyomom, minden fullon, és nem estem hasra a grafikától. Olyan, mint amilyet manapság el lehet várni. Semmi extra.

    A skilleket száma idegesítően kevés... nagyon nem tetszik. Jobb lenne finomhangolni a karaktert, de nem lehet.

    A térkép az elején rajzolódik szépen, utána megáll, és haladok a nagy feketeségbe. Innentől tájékozódni sem egyszerű... de amúgy sem lenne egyszerű, mert egy rakás sz*r a térképrendszer, bár itt nem is lehet "rendszerről" beszélni, mert majdnem olyan, mintha kinyomtatnánk papírra, és az alapján tájékozódnánk. Szóval felháborító, hogy ennyire passzív a map.

    Nem lehet visszavonni egy skill/talent pontot, ha meggondolom magam ... Miiiii? Miért nem? Ennek mi értelme? Büntiből? Ehhh

    Olyan, mint egy jó Diablo klón 0.1-es, abból is béta verziója! Mintha fejlesztők azt mondták volna, hogy "csináljunk valamit, nézzük meg, hogy elindul-e, aztán majd megcsináljuk normálisan" :)

    Egyébként én játszom vele...még. Eddig kb. 6 órát. Van benne pár jó dolog (pl. a 2 kaszt kombinációja az elején), meg ugye szeretem a HnS játékokat. Nem is szeretném kizárólag csak fikázni, mert aki még nemigen játszott más hasonlóval (szinte csak jobbak vannak), annak nagyon tetszhet.

Új hozzászólás Aktív témák