Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bélanéni

    őstag

    válasz ktomek #311 üzenetére

    Nem szoktam "csak azért is kontrázni", hogy enyém legyen az utolsó szó, nem szimpatikus dolog, hagyjuk a másikat is kibontakozni, elmondani az egyéni véleményét, de most azért reagálnék!

    Én az egész játékból egy teljes letisztultságot érzek ki. Szinte minden olyan mozzanat, ami a Blizzard-féle remekben egy kissé frusztráló volt, az itt kellemesen van megoldva.

    Az inventory szerintem igenis szuper, telejsen egyszerű, kellően áttekinthető, a méretével eddig (5-6 óra) egyetlenszer sem volt gondom. Ennél szerintem nem kell több. (Viselt tárgyakkal való összehasonlítására is lehetőség van, ha esetleg valaki ezt hiányolná.)

    A grafika szerintem az eddigi HnS játékok közül a legjobb, igaz ez nem feltétlenül nagy erény, tekintve hogy ez a legújabb ilyen játék (a Space Siege mellett, amit még nem láttam). Hangulata valahol a TQ, Diablo és WoW között van, azoknál messze szebb megvalósítással. Na jó, legyünk korrektek, a TQ közelít hozzá (alulról). Nem írtam hogy extra, az extra az a GRID meg a Crysis, de nem is ez a lényeg, inkább a grafika hangulata számít.

    A térkép nekem is egyszer csinált olyat, hogy 1-2 apróbb részen feketén hagyta, ezt leszámítva nagyon tetszik, sokkal jobban, mint a D2 egész képernyőt beborító térképe, ahol már nem is a játéktérre koncentrálsz, hanem a térképre meg a rajta látható karaktert ábrázoló pöttyre. Amúgy tartsuk szem előtt, hogy kis eladásokat produkáló játékról van szó, nem egy Blizzard-méretű háttérrel. Egy-két bug (mert többel nem találkoztam) nem a világ vége.

    A skilleket vissza lehet vonni akárhányszor, szintenként emelkedik ennek az ára, de bőven megfizethető. 8-10 jobb cucc árából kijön! Engem kimondottan zavarna, ha akárhányszor vissza lehetne csinálni, hogy ja mégsem ez így nem ér, mint az oviban.

    A Diablo2-nél szerintem jobb a játékélmény. A D2 2000-ben nyilván jobbnak számított, mint ez most, de abszolút értelemben jobb ez a játék. Kivéve a multi részt (asszem ez itt nincs) és a fix térképet. A D2-nak a legnagyobb varázsa az újrajátszhatósági faktor, a random pályák miatt.

    Amúgy, mivel mostanában igen kevés játékszoftver tud lekötni, én abból mérem le, mennyire jó egy játék, hogy ez mennyire sikerül neki. Ezt a játékot végig fogom tolni, és ez már messze sokat elárul róla számomra. Én sem azt mondom, hogy mindenkinek be kell hogy jöjjön (szubjektív az egész), de aki szereti a D2-t, az adjon neki egy esélyt, és ne feltétlenül a "nevesebb" oldalak pontszámaira hagyatkozzon.

    [ Szerkesztve ]

    Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Új hozzászólás Aktív témák