Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AttyVin

    aktív tag

    válasz give3 #10436 üzenetére

    Nálam most egy PxDTV2300 H van benn.
    (Korábban volt TV2000 XP Expert és PVR2000 is, de az alaplapi PCIe miatt váltani kellett. Az adapterek nem igazán váltak be, pedig a TV2000 XP Expert +10 évig szolgált nagyon jól.)

    Ez W10 alatt is működik, de nálam néha "elveszíti" a TV-kártyát, ami általában újraindítással megint elindul.
    VISZONT lehet, hogy több drivert is ki kell próbálni, nekem nem mindegyik volt jó. Például amit a W10 automatikusan töltött le, nem...

    A működéshez a WinFast PVR2 legutolsó (.60-as) verziója ajánlott.
    Más szoftver is használható (próba-szerencse), de ez működik legjobban a Leadtek eszközökkel.

    A hangcsúszás visszatérő probléma, többen írtak róla.
    Talán a legjobb - amit javasoltak az "itteniek" - egy külön hangkártya beszerzése. Nekem ez alapvetően bevált, de néha így is előfordul, ami nálam teljesen véletlenszerű. + egy elég erős hardver-konfiguráció sem hátrány....

    Én szinte csak TV-ként (PVR) használom. Sajnos a VHS átírása, még a legjobb minőségű felvételeknél is eléggé gyenge.

    Üdv, Vino

Új hozzászólás Aktív témák

  • garga01

    senior tag

    Sziasztok!
    Megosztom a driver pakk -hoz a linket ismét, nagyon sokszor kapok még mindig mailt, hogy a régi driveos linken hozzáférést kér valaki. Fent van nyilvánosan, de sajnos valamiért a régi hsz-t találják meg sokan (gondolom Google oda visz).
    Tehát mindenféle Leadtek Winfast Tv kártya drivere, PVR2 telepítő, stb. letöltése ITT
    Van egy BTFLASH.ZIP, azt csak az használja, aki tudja mire való, valamilyen chip ID-t lehet helyreállítani vele, korábban volt szó itt a topikban róla.
    Segíteni sem privátban, sem mailben sem tudok a kártyákkal/driverekkel kapcsolatban, már régen eladtam őket.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!