Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz BBéci #11262 üzenetére

    Most az, hogy az elektronika néhány referencia pont alapján kiszámol egy plusz képkockát, az miért is javítja a mozgóképfelbontást? Meg egyáltalán mi ez a 300 sor "mozgóképfelbontás"? Én eddig abban a tévhitben éltem, hogyha egy fullHD tv-n egy fullHD anyagot nézek, akkor annak a felbontása 1920x1080.

    Neked milyen motion plus-os tv-d van, hogy ennyire fasza és már rá sem bírsz nézni egy olcsóbb lcd-re?

    Viktoár: szerintem nyugodtan vegyél 94 centiset, a gyereknek az is bőven sok lesz 2,5 méterről. Végülis nem egész látómezőt kitöltő otthoni mozitermet építesz.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

  • Viktoár

    addikt

    válasz BBéci #11262 üzenetére

    (#11260) Viktoár
    Jókora hiba lenne 37 colost venni, amikor 2,5 méterre az 50-es ajánlott. Ne kérj tanácsot, ha nem fogadod meg!

    Köszönöm a tanácsot,de mint írtam inkább a gyerkőcnek lesz ráadásul sajnos nálunk nem a pénz az amiből a legtöbb van. :(
    Mellesleg én józan paraszti ésszel úgy gondolom hogy enyhe túlzás 2 méterről egy 125cm-es képátlóval megáldott képernyőt bámulni. :U
    Elhiszem hogy a német tesztek szerint illetve szerinted minél nagyobb annál jobb,de gondolom a tesztelőknek illetve neked nem számít a pénz.Én speciel azért "jöttem" ebbe a topikba hogy olyan tv-t (méret,tipus,stb) találjunk közösen ami még megfizethető számomra és az igényeimet kiszolgálja.
    Nem pedig azért hogy azt olvassam vegyél akkorát amekkorát csak bírsz mert az a fasza.
    Elhiheted ha lenne rá keret én is megvenném az "ajánlott" méretet dehát ahogy a közmondás is tartja: Minden ember olyan kalappal köszön,amilyen van. :R

    A többieknek köszönöm a bíztatást. :R :))

    [ Szerkesztve ]

    Üdv:Viktor

Aktív témák