Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashcash

    Közösségépítő

    válasz qestion #2791 üzenetére

    Nem tudom én elég sok helyen laktam belvárosban kertvárosban is (VI.-VII.-XIX.. XIII. mostanában).

    Kispestnek az a része amit linkeltem teljesen jónak számít, onnan 4-5 sarokra lefele a családiházas részen az átlagár 35-40M vagy felette egy jó háznál, nyilván nem véletlenül.
    Deák tér 25-30p. alatt érhető el.

    Ezt a kertvárosi részt egy Hungária körúthoz hasonlítani, vagy a Wesselényihez tényleg lepratelep, de az utóbbiak. XIV.-ben is vannak szép, izgalmas környékek, :)) a 10M valószínűleg be is fogja határolni ezeket a helyeket.

    Persze a külvárosnál is vannak hátrányok, itt. pl. át kell menned a Határ úton, nem mintha a belvárosban nem kéne ugyanígy átmenned más aluljárókon, meg az utazási idő is 25-30p a belvárosba, ami veri a XIV. kerben pl. Zuglót, de rosszabb mintha a belvárosban lennél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák